Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz Williamgrant #3299 üzenetére

    Nem ezek a kérdések voltak a lényeg,amikről írsz.Nem a garancia volt a kérdés, nem az adócsalás.Egyszerűen csak az hogy mennyibe kerül ez a készülék kinából rendelve.Pont.
    De!
    A garanciás készülék visszaküldésének költségét a paypal állja(alin nem mert ott nem azzal fizetünk).
    Áfa csalásra senkit nem buzditottam,a franciaországi behozatalnál gondolom leadóznak róla,azert fizetünk pluszban(na jó ezt magam sem gondolom komolyan,de hihetem,nem vagyok ott amikor beérkezik az eu-ba).Áfa csalásra akkor buzditanék ha paypal számlát irattatnek vele vagy hasonló.Amugy meg a magam részéről semmi lelkiismeretfurdalásom nincs egyébként ezzel kapcsolatban ha én mégis elkövetem.Amig a világon a legmagasabb az Áfa nálunk és a befizetett adómból stadionokat építenek,kisvasutat ami semmire nem való,a gülüszemű meg szívlapáttal szórja az ország pénzét az alapitványain keresztül meg stb stb,addig nem hinném hogy bármi erkölcsi alapjuk lenne ezt számonkérni bárkin.
    De sajna még így is túl sokat kaptak már tőlem,mert 30 éve melozom egy helyen egy állami cégnél,ahol esélyem sincs adót csalni,mert vonják :)
    Na mindegy .Összeesküvés nincs,csak hallgatás olyanoktól is akik egyébként más ugyanolyan semmitmondó ügyben kisregényeket írnak :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák