Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whiz

    aktív tag

    válasz mephi666 #13 üzenetére

    "az lenne az igazi ellentüntetés, ha pl. 1hónapig 90%-al kevesebben választanák a bkv járatait és helyette főleg gyalog/biciklivel közlekednének"

    Tényleg ez kellene, mert a f@szkivan, hogy jól kereső nyivákoló s€ggfejek miatt kellett ma szabadságot kivennem, mert senki nem lakik arra, ahol én, így nem is visznek be melózni. Túlélem, csak nem tudom miből gondolják ezek, hogy ha bármi bajuk van, akkor minket kezdenek el szopatni. A szar buszokért még oké, és nem sajnálom én a pénzt se tőlük, leszarom mennyit keresnek. De azért ami sok, az sok. Mindenhol leépítések, meg válság, meg tököm, erre 13%, hát menyjenek a k**ba anyjukba.
    Ha nálunk mindig jó időjárás lenne még meg is lehetne csinálni azt, hogy mindenki bringázik. Akkor aztán nem lenne szükség a csodálatos szolgáltatásra (ezt inkább ne is részletezzük), aztán kiba**hatnák mindet az utcára. Majd akkor pofázzon, hogy 13%, amikor odaáll a kocsim mellé mocskosan, büdösen, és azért könyörög, hogy csak 10Ft-ot adjak egy köcsög zsemlére... bah, kidühöngtem magam én is...

    Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Új hozzászólás Aktív témák