Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Brumi #41 üzenetére

    Ha valakinek ninc sszülői hátszél, akkor valljuk be , nem olyan könnyű.
    Nem vagyok rossz szakember, talán a pannonos példa a legjobb rá, de mégsem tudtam igazán jól keresni.
    Csaj, informatikus? Nem, nem lehet igazán jó. Gondolhatod mekkora visszalépés volt, amikor linux gurunak kevés voltam, pedig imádtam a munkát (Siemens PSE) , és évekig helpdeskeznem kellett. Kvázi 27 múltam, mikorra olyan munkám lett , amit szeretek is, sőt imádok, és 28 lettem, mikor egyáltalán úgy kerestem, hogy félre is tudtam rakni.
    Nincs mindenkinek szerencséje...
    MEllesleg 7 év alatt nekem is 4 munkahely volt:
    fejlesztő backup-restore
    helpdesk
    junior php fejlesztő
    php fejlesztő.

    Lakásra való akkor gyűlt volna össze, ha az elején olyan munkám van, mint volt a Siemensnél.

    gaborbol: nem érzem megcsömörlöttnek az életem. Sőt még csak rossznak sem.
    Ha valaki szerintsaját kocsi , saját lakás , gyerek nélkül senki vagyok, arról megtartom a magam kis véleményét.
    Nem ezek dolgok birtoklásától, vagy a bank általi birtoklásál lesz valakiből ember.

    Persze elbactam. Elbactam, mert nem adott két tojást, meg egy virslit a szüleimtől kapott kromoszóma nekem, hogy ne kelljen kétszer annyit trappolnom, ha uugyanazt el akarom érni. Hogy ne csak a fejem alatt lévő dolgokat lássák, hanem azt ami a fejemben van, és ne csak én, hanem ők is higyjenek abban, hogy meg tudom csinálni (küldtek már el úgy interjúról , hogy biztos meg tudom csinálni? De hát nő vagyok...)
    De kösz, szerintem akinek egy távfűtéses panelja van , aminek a rezsije 70-80E , jobban elbacta az életét, mint jómagam.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák