Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz mikromanus #2485 üzenetére

    39 disc annyira nem sok, tobb meg 2hand xbowval nem nagyon lesz, ill offhandre is makolni kene.

    igazabol en meg 1.03 alatt kezdtem DHzni, akkoriban a trash is 1hitelte a karit inferno A3 masodik feletol, cserebe ha van eleg dam elegge ugyes vagyok kiteban. tehat itt a sebesseg nem a dps rovasara megy, hanem arra hogy tudjak DPSt novelni a toughness rovasara. aztan persze majd itt is az lesz a cel, mint 1.08ban, hogy tudjak egy helyben tankolni a kor kozepen, de ahhoz ahogy nezem jelenleg is nagyon atgondolt gear kell.

    ha toltad anno Diablo2vel, akkor kb ugy tudom jellemezni, hogy egyagas fireball sorckent jatszok a DHval (immunok miatt frozen orb/meteor karim volt, de ez most lenyegtelen). player8on az se birta sokaig, de ha az ember jol tudott helyezkedni eleg volt a dam, hogy vigye. namost a DH elemental / lgt arrowja mukodesben gyakorlatilag a regi frozen orb, a loaded for bear pedig a regi fire ball. mozgalmas, nagyon kell figyelni, de nekem kezre all ez a stilus.

    ---

    szerk: nekem szerintem csak a SoJon van :B. cinderre nem rollolhat, 2handot hasznalok, jo (10chc 18+AS) legacy DML clusterrel es disc rollal meg anno tobbszazmillios kategoria volt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák