Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz granini #2410 üzenetére

    Van 4-5 Unitym, de mi helyett tegyem be? Kell a RRoG és a SoJ is, szóval... :N
    Igaz marad még nyolc ujjam, de sajna a Blizz szerint csak kettő van :D

    Ki fogok próbálni a Reaper's helyett egy hasonló képességű Aughild bracert, így visszakapom a bónusz dmg-t elitre és a sebzéscsökkentést is. Eddig csak azért nem próbáltam, mert rettentően rászoktam arra, hogy nagy tömegbe és elitekre kitolom a teljes tárat és rávaultozok a HG-ra hogy legyen újra muníció. T3-on egy tár elég arra, hogy az elitpakk elfeküdjön még 4-es partyban is ha nem extra health-esek.

    A Marauder egyelőre felejtős, hihetetlen pocsék rollokat kaptam arra a 2-3 darabra amit eddig találtam, egyedül talán a gatya használható belőle némi enchant után :O

    @mikro: csinálhatnál DH-s videót hogyan tolod, egyébként is rég frissült a YT csatornád :K Megnéznék egy riftet vagy egy ötös bountyt.
    A Preparationt is lehet kipróbálom, mert jóval többször fogyok ki Hatredből, mint Discipline-ből. HG-mentes területen jól jönne.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák