Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz rudi #6 üzenetére

    Nekem van belőle két példányom is, pár apró észrevétel, ami egy rövid tesz alatt úgy sem jön elő:

    BT-n néha vannak kompatibilitási gondok kapcsolódáskor, eddig ilyen csak 2 Apple termék esetén jelentkezett, konkrétan nem látta az eszközt. Egy telefon, egy noti.

    A távirányító, csak fizikailag magasabb szögből működik rendesen, amennyiben a hangfal, magasabbra kerül, akkor csak nyögvenyelősen, nagyon pontosan irányzékot tartva hajlandó üzemelni.

    Ha hirtelen változtatsz pl hangszín szabályzás után hangerőt, akkor nálam előjött pár alkalommal, hogy hangerő csökkenés helyett hangerőt növelt, annak ellenére, hogy a megfelelő gombot nyomtam meg utána.

    Én viszont elégedett vagyok hangzásilag, igaz mindkét példány nálam járatódott be, aktív eszköztől még nem hallottam ennyire jó hangzást.

    Az egyik fa parkettán van elhelyezve nálam (~28m2-es térben), logikusan ott adja le a legszebben amit képes, a másik egy beton pilléren van, 2,5 méter magasan (110m2-es térben), logikusan ott nem dominál, de nem is volt cél, hogy abban a környezetében túlzottan kiemelkedően szólaljon meg.

    Én összességében elégedett vagyok velük. :)

    [ Szerkesztve ]

  • tecsu

    addikt

    válasz rudi #6 üzenetére

    LOL Ilyen szinten nem kell bejáratni semmit. A BT önmagában garancia a rossz hangra.

    https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Új hozzászólás Aktív témák