Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandorHUN

    addikt

    válasz mike1334 #41 üzenetére

    Szerintem bullshitelést be lehet fejezni:
    [link]

    [link]

    És mint írtam egy 50-60 ezer forintosnak megfelelő PC minden háztartásban van vagy kell, hogy legyen, szóval ezt akár le is lehet vonni a PC árából...

    [ Szerkesztve ]

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

  • b.

    félisten

    válasz mike1334 #41 üzenetére

    Nézd utolsó gondolatom a témában, de hosszabb lesz.
    Kicsit arról, milyen beállítottságú vagyok. Soha nem volt csak PC-m. Mindig amióta a konzolok elterjedtek, azokon is játszok.
    Aki az egyszerűséget és a játékra való célhardvert keresi annak ott a konzol. Nálam és még sok embernél FPS játéknál nem jöhet szóba, én sem játszom rajt azt, pedig van tapasztalatom a kontrollerrel, nem esek hanyatt, ha egy COD multit konzolon kell letolnom, de Halo összes részét azon toltam végig.
    sokkal jobban szeretem az egér- bill párost , ha ezt behozzák natív támogatásba, én is azt mondom, hogy erősen elgondolkodnék több dogon és esetleg ez mellé rájönne egy dual boot funkció, ami desktop win 10 ként is képes lenne üzemelni , szerintem learatná piacot és végezne a PC-t gaminggal nagyjából.
    DE addig:
    pl. vannak játékok amik csak PC-n játszhatóak, 6-7 éves gamék, amikhez van DLC, volt egy egy jó akció,250 játék a Steam könyvtáramban stb...és vannak játékok ( főleg platform) amit csak konzolon vagyok hajlandó- lehetséges- játszani, pl Mario galaxy.
    Egyértelműen csak játékra egy hétköznapi embernek jobb a konzol, de ilyen warez , torrent témákba hadd ne menjek bele...
    Aki esetleg már szeretné másra is használni a hardvert annak már ez nem evidens.
    Továbbra sem tartom ésszerűnek, a PC vs Konzol vitát folytatni.
    Nem összehasonlítható a kettő platform. PC persze, hogy drágább,de cserébe sokoldalúbb,fejleszthetőbb, - ha az driverek istenei is úgy akarják- akár egy 98 ban kiadott játékkal is tudsz rajt játszani.A saját pénzedhez igazíthatod a felépítését, később fejlesztheted vagy a grafikából vehetsz vissza+ és erősen ott van a használt piac alkatrészek szempontjából.
    Ma már nem idegen az a szó a hétköznapi embernek, hogy " telepítés" ,de ez is leegyszerűsödött a mai világban,a VGA gyártók mega drivereikben egy csúszkával lehetővé teszik egy egy játék grafikai beállítását a gyengébbek kedvéért is.
    Igazából nem nehezebb PC-n elindítani egy Steames/ origines játékot, mint pl telefonon megvenni a Play áruházba és letölteni majd elindítani,de ezzel szemben konzolon is igencsak megbonyolították már a hajdani beteszem a lemezt és játszok szituációt, mert több gigás patchek jönnek, mikrotranzakciók, profilokat kell létrehozni és stb stb.
    Barátom pl most akarta cserélni a 360 gépét , el akarta adni a profiljával a digitális játékait is, de rájöttünk, hogy a Windows 10 is ahhoz az email címhezt van rendelve, ezért nem tudja elpasszolni. Ügyfélszolgálat se tud ebben segíteni, mivel hivatalosan nem ruházhatnád át a profilodat másra.
    EZ az ismerősöm volt, aki hívott, hogy segítsek bekonfigurálni a konzolt, mert nem tudja, hogy csináljon a kislánynak való profilt, hogy ne ajánlgassa neki a Doom-t fel és RE új részét remek képekkel, ráadásul Xbox nem kommunikál magyarul,pedig nem 2 gomb már a menüje,barátom meg angolul nem beszél.... szóval érdekes szituációk születnek...Egy szóval kezd elveszni az a dolog a konzolból ami az előnye sajnos. NIntendo az utolsó harcos, aki igyekszik ezt a "beteszem a kártyát és tolom" verziót megtartani. Most kicsit vonatkoztass el a PH szakmai rétegétől, akiknek evidens sok dolog, és hétköznapi fejjel gondold át ezt.
    Az árról:
    Nem sokan fogják eladni és megvenni a konzolhoz kapott játékot, hidd el, főleg nem egy hot wheels kiegészítőt a Forza 3 hoz 10 K ért.
    tehát az, hogy egy PC alkatrész árát viszonyítod egy konzoléhoz, soha nem volt releváns.
    Régen mikor jöttek oda az egyszerű emberkék, hogy "kellene egy olcsó gép, nem kell másra csak játékra ",szöveggel, jókat mosolyogtam majd elmondtam, hogy arra kell a legtöbb pénz...
    Ps4 fog jönni hozzám, ez tény, az exkluzív felhozatal miatt, switch megmarad bármi lesz, de az irány nem jó amerre gurul most a konzolok szekere...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák