Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hash99

    senior tag

    Én megvettem és játszogatok is vele igaz nem minden nap és nem is túl sokat. Lehet fikázni a grafikát szerintem nincs vele gond. WoW-oztam kb. 9 évet és felüdülés ez a fajta grafika az ottani mesefiguráshoz képest. Amúgy sem a grafika a lényeg egy ilyen játéknál. A questelés nekem meglepő volt mert nem untam pedig az elmúlt 12 évben elég sok MMO-val játszottam és őszintén már hányok a küldetés farmolás gondolatától is de itt mégsem ez történt változatosnak tűnik egyenlőre és le tud kötni a játék. A craftolás része nagyon tetszik. Nem vagyok elder scrolls fan ezért a történeti szál se mond nekem sokat ettől függetlenül szerethető. Két bajom van vele. Az egyik, hogy egyszerre 5 skill + 1 ultimate skill lehet a skillbarodon. Ez baromi kevés főleg hogy mennyi mindent lehet megtanulni. Gondolom a konzolosok miatt van ez de ettől nem érzem jobban magam primitívvé teszi a gamet. A másik bajom az optimalizálatlanság. Nem csak a szerver laggol nálam egész türhetőek a loadingscreenek de máshol is olvasom és én is tapasztalom, hogy kevés az fps a csúcs vga-kon kb. 30%-on megy a kártya és beesik 60 fps alá ami azért vicc míg egy középkategóriás kártyán jobb fps-t kapsz.
    Nem jósolok neki nagy jövőt de egész kellemes tud lenni. Valószínüleg nem fogok vele évekig játszani de nem kell egyből leírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák