Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz The DJ #4 üzenetére

    Rendőrségre már csak azért megyek, hogy legyen valami papír róla, de kb ennyi. Gyakorlatilag 2-3-4 órát elszúrok az időmből, tök fölöslegesen, azzal, hogy rendőrségre megyek.

    Neked azt tudom javasolni, hogy keress egy pesti ismerőst, küldd el neki a pénzt, kérd meg, hogy vegye át a cuccot, majd postázza el neked. :)
    Szívesen megtenném én is akár, ezen nem múlhat... ;)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz The DJ #6 üzenetére

    Nyílván, de ha valaki, aki nagyjából ért hozzá, megnézi, illetve csinál képet pl személyiről, meg egyéb apróságok, akkor kb 0%-ra csökken az átverés lehetősége.

    Én a helyedben megkértem volna a barátod, hogy bontsa ki, nézze meg. Lehetett volna a közepén egy keksz is, hiába volt becsomagolva... :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz The DJ #8 üzenetére

    Én épp most vagyok benne egy olyan ügyben, hogy valakivel cseréltünk kártyát.
    Történetesen egy 4870x2-ről van szó, szóval nem kis érték. Nálam tökéletesen ment, kivettem a gépből, úgy adtam el, addig használtam. Srácnál elsőre szarakodott, utána jó volt, majd teljesen tönkre ment. Mondtam, ok, fizetem a javítást, vagy gariztatást, de valahogy oldjuk meg, nem szeretném, hogyha bármelyikünknek is ez negatív hullámot keltene. Neki a kártya továbbra is kellett, ezért mentem bele abba, hogy akkor javíttatás. Addig meg adok neki egy kölcsön kártyát, hogy használhassa a gépet nyugodtan. Úgy érzem, ennél korrektebben nem nagyon lehet intézni a dolgot. :B

    Alapvetően én is megbízok másokban, ha más meg nem bízik meg bennem, felháborodok, úgy érzem, jogosan. Mivel sokan voltak, akik mondták, hogy ok, utánvéttel postázzák.
    Mondtam, hogy a-a, küldöm a pénzt, majdpedig jön a csomag. Meglepődtek páran ettől. :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz The DJ #10 üzenetére

    Személyes átvétel után kb fél órával, azaz gépbeszerelés után kapásból már nem volt minden rendben a kártyával. :)

    Garanciát nem szoktam vállalni rá, hanem, hogyha ilyen esetben, pl első beüzemelés esetén rossz, akkor vállalom, hogy ha gond van, intézem. De 3 nap alatt lehet tuningolni, szétszedni, összerakni, táncolni rajta, majd összeragasztani, amit nehezen tudok bizonyítani, hogy az ügyfél volt, nem pedig én. :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz The DJ #12 üzenetére

    Általában, amit hirdetek, eddig 2 kivételtől eltekintve még boltba garanciális, legalább 1-2 hónapig. Az a vga nem volt az, mert hűtő lett rajta cserélve. :)
    Olvastam már olyan dolgokat, hogy a 3 napos gari alatt elcserélte az illető a terméket, egy rosszra, ami ugyanolyan volt, csak rossz, majd az eladó nyakába varrta, aki meg kénytelen volt kifizetni. :)

    Úgy vagyok vele, hogyha a szállítás közben nem sérül, és a vevőnél már első nap tökéletesen működik, akkor 2 nap alatt nem fog elromlani. Ha mégis, és bizonyítani tudja, hogy magától romlott el, és a vevőnek semmi köze hozzá, akkor pedig megnézem, mit tudunk tenni. :)

    Volt már olyan esetem, pár hete, hogy valakivel lebeszéltem egy telefont. Elmentem, megvettem. Mivel fólia is volt a dobozon, olyan új volt, nem bontottam ki, nem magamnak vettem ugyanis, hanem anyunak, ajándékba.
    Anyu kibontotta, telefon nem működik. Azonnal hívtam a srácot, hogy mivan. Mondja, hogy hívott már vagy 5-ször(valóban, rejtett számról), hogy rossz, demótelefont adott ide, már nála van a jó, mondjak egy címet, házhoz hozza a jót. BP-ről kihozta Gödöllőre, egy fillért nem kért érte. Ettől függetlenül adtam neki egy 500-ast, minimum ennyi szerintem jár azért, mert korrekt volt, és mert házhoz jött, benzint ő sem ingyen szerzi ugyebár... :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák