Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaciG

    addikt

    válasz tibi666 #10 üzenetére

    "dehogynem kéne, de mivel nem engedheted meg magadnak, ezért kitalálsz mindenféle ál indokot, hogy palástold..." -Lehet van olyan ember aki tényleg ezért mondja vagy írja, de az ,hogy szíve szerint ki milyen autót hajtana az ízlések és pofonok; meg eléggé korfüggő is.

    Nekem tavaly volt szerencsém utazni egy A8-al. Meg nem mondom melyik évjárat, de nem a legújabb, asszem eggyel régebbi. (Tulajdonképpen nyarlani mentünk ilyen "többcsaládos" nyaralásra, csak én nem tudtam elutazni szüleimmel, mert még volt egy viszgám, így 2 nap csúszással ismerőseink vittek le, -akiknél eléggé füstől a kémény :D - ) Utazni tényleg egy élmény volt vele, ahogy te is leírtad, de nekem saját használatra nem kellene, inkább valami sportos gép, ahol megvan maga a vezetés élménye. Persze idővel ez lehet változik meg több ezer kilóméteres utakra biztos kényelmesebb egy luxusautó, de azért egy átlagember nem minden nap utazik ennyit. :)

    DE hogy ne csak off legyen, jó kis gép ez, nekem egy bajom van vele, hogy FWD.

    BANZAII

Új hozzászólás Aktív témák