Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    mielőbbi felépülést!

    a jattolós témára mondok 2 példát, ami megtörtént ismerős körben:
    az első esetben egyik nagyszülő már nem is tudom miért volt kórházban és amikor a lánya+veje mentek érte, hogy hazaviszik, gondoltak rá, hogy azért csak fizetnek az orvosnak... összeállítottak egy elég komoly csomagot, amiben volt minőségi kávé, bonbon, ital miegymás... (került kb 10-20ezerbe) plusz még tettek bele egy borítékot is 100ezer huf-fal... átadták az orvosnak és az lekezelően beszólt valamit, hogy: "nekem ilyenkor minimum 40ezret szoktak ám fizetni" a fickó kicsit kiakadt, kivette a kezéből a csomagot, feltépte a csomagolást és a borítékból kivett 60ezret, majd visszaadta neki, hogy "tessék, itt a 40ezre és többet ne is lássuk egymást"

    másik esetben egyik 30körüli ismerősöm járt úgy, hogy disznóvágáskor a daráló levitte az egyik ujjpercét és azzal ment be a sebészetre... a sebész nagyon profi munkát végzett és mi évekig nem tudtuk a srácról, hogy úgy varrták össze az egyik ujját... mesélte, hogy amikor fizetni akart a dokinak, az csak annyit mondott: "arra a pénzre magának jobban szüksége van így táppénzen, mint nekem" és eszébe sem jutott elfogadni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák