Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz h-yle #44 üzenetére

    Nekem az a bajom, hogy a régi TV-n is buknék 150k-t egyből-élből, mert hát ugye akkoriban amikor megvettem a Sony 40W4000-ret lett volna időszerű nálam egy monitor váltás is, így vettem egy olyan TV-t ami fullHD monitor is egyben input lag nélkül, így a kettőt egyben tudtam le és emiatt mondtam nagy nehezen a 250k-ra amiért adták, hogy legyen, a régi CRT TV eladása után a különbözetet kinyögtem rá mondván, hogy a nagy monitor is le van tudva legalább, de szerintem ez is sok pénz volt érte.
    Mostanra viszont ez a Sony ér max egy százast a 40" miatt, mivel 50"-os kifutó fullHD plasmákat dobálnak akciókban 200k alatt sokszor újonnan, szóval dughatom, hogy 250k-ért vettem ezt az LCD-t, senkit nem érdekel. Ez a szívás, emiatt van az, hogy ha nálam itthon is lesz 3D, akkor az tuti pc-re kötött projektor lesz, ezt a TV-t egy százasért nem adom el. Hülye leszek árvesenyre kelni vele a használtpiacon a külföldről kuka mellől behozott árvizes szarokkal és odaadni fillérekért csak vigyék, ahhoz túl jó, két TV meg minek? A 3D-hez elég még a 4000 órás izzó is nekem évekig.
    A projektor mellé mehetne egy NV-s szemcsi, csak amit most az NV előad a VGA piacon árképzés címén az egy vicc, szóval egyenlőre felejtős. Nehogymár azért adjak pénzt, hogy kevesebb legyen a gépem grafikus teljesítménye, pláne hogy a 3D mégjobban lefekteti a VGA-kat. Az Ati meg nem ad csak szemcsit külön, legalábbis én még nem láttam. Az iz3D rögtön monitort is rád akar sózni, az a kis szar meg kell a kutyának annyi pénzért. Ilyen huszoncolokon háromdézni ... áááááh, kidobott pénz.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák