Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzimash

    őstag

    válasz FoxiestFox #28 üzenetére

    szívemből szóltál. ezt amit itt leírtál nyugodtan ki lehetne rakni logoutra. én sem nézek tévét már vagy 5 éve. évente 2-3x, mikor tesóméknál vagyok, akkor kapok némi ízelítőt... és mindig azt hiszem, hogy na ennél lejjebb már nem süllyedhetnek, aztán következő alkalommal kiderül, hogy mégis. a legszomorúbb az egészben az, hogy van rá igény.
    mikor még tévéztem, csak nevettem az olyanokon, akik azt állították, hogy a tévé butít, meg hogy "kiszívja az agyadat" :) , de rá kellett jönnöm, hogy igazuk van. munkahelyemen, mikor megtudják, hogy nem nézek tv-t, úgy néznek rám, mintha most szálltam volna ki az ufóból...még talán szánalmat is éreznek, hogy szegény srác nem tudja mekkora csodáról marad le :D
    a dolog másik(?) oldala meg: kenyeret és cirkuszt! utóbbiból nincs hiány az biztos. szép kis agymosott zombigeneráció nőtt fel.

    bocs, Vakegérke, hogy nem konkrétan az írásra reagáltam.

  • DarkByte

    addikt

    válasz FoxiestFox #28 üzenetére

    Nagyon egyetértek veled. Nagyjából mióta egyetemista vagyok szinte nem is látok TV -t. És nem hiányzik.. nagyon nem. A telefonos vetélkedőkben megkeresik a sok tízszeresét annak amit elosztanak; a hétvégi műsorokban gigamega vagy felpimpelt pénze fogyott sztárok megrendezett zsűrizése közepette lebonyolított tánctudására lehet szórni az SMS -t mint kozsó a szeretetet; a reklámok idióták és logikátlanok, csak arra mennek hogy felidegesítsenek és ezzel megint csak elérjék hogy a fejemben legyen az illető cég neve; a hír műsorok szenzáció hajhászok, elferdítenek; az esti tóksókban a résztvevők össz IQ -ját és fogainak számát összeadva is ritkán érhető el az 50 -es szám (a témák többnyire a "megbántam hogy szakítottunk", "idióta vagyok és ezt most világgá kürtölöm" és a "sztár akarok lenni, de minek" témakörökből kerülnek ki); a reggeli műsorokban a lehetséges témák a wellness, a kismamák és a betegségek, mindeközben sehová nem kellett de "occsóvót'" zenészek ontják magukból azt amit inkább jobban tennék ha eltáncolnák; a főzőműsorokban kiderül hogy nem étel amiben nincs balzsamecet, illetve értékeset főzni igazából 10ezer összköltségnyi alatti alapanyagokból nem is lehet. Az egyetlen dolog amit magyar TV -ben meg tudok nézni, az a Showder Klub, de sajnos már ott is kezdi felütni nyomait a bulvár (de legalább addig amíg az együgyű győzikéket lehordják a feneketlen földig addig el tudom viselni). Hát sajnos itt vagyunk.
    Aki esetleg még nem látta a Vektor nevű Mátrix re interpretációt, nézze meg, elvonatkoztatva a poénos dolgoktól igenis van mondanivalója annak is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák