Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    Hm.

    A mai este előtt kb. másfél hónapja nem kapcsoltam be a TV-t. (...bocs, tv-t).

    Most épp' Sergent Garcia budapesti koncertjének felvétele megy az m1-en. ...aki ugyan nem olyan jó mint Marley vagy a Manu Chao, de mégis nyarat varázsol a hideg szobámba.

    Ma hosszú idő után "véletlenül" besodródtam egy bevásárlóközpontba ami du. 5-kor tömve volt. Pénztárgépek csörrentek és bankkártyaterminálok tömegei dolgoztak lázasan a fizetési visszaigazoláson. Ma sok ember színes és felesleges tárgyakkal tért este haza. ...hitelből vagy az egész évben megdolgozottból.
    Mosolyt nem sokat láttam. Azért is volt nagy a kontraszt, mert előtte kb másfél órával még Zoltán barátommal szedtük az érett csipkebogyót a Kamaraerdőben.

    Vakegérke:

    Ezeket a reklámokat - szerintem - 25-30 éves feltörekvő emberkék állítják össze komoly és részletes piackutátások után, akik gyermekre gondolva a "Nekem még ne!" vagy a "milyenjólkeresünkhadobáljaamennyezetreatollat" villan az agyukba. Azok az emberek nem család. Statiszták, idegenek. Mikor vége a forgatási napnak külön autóba ülnek, megszámolják otthon a pénzt és reggel egy új napra ébrednek, folytatják az életüket máshol. Annak család aki elhiszi, aki beengedi őket, aki megvehető ily' módon.

    Most épp' Anya nincs. Még karácsony sincs, csak pénzköltés van. Karácsony majd lesz. Szép vagy nem, azt nem tudom.

    A Karácsonyt én először 30 éves koromban éltem át, mikor egy lány úgy gyújtott gyertyát nekem, hogy az a szívemig hatolt. Egy gyertya és egy mosoly. Ennyi.

    A szeretet nem a naptárba van írva. Nem megy varázsvesszőütésre, fenyőillatra meg csengettyűre. Nem.

    "This is The Song from Freedom, this is The Song for PEACE!" énekli Sergent Garcia. ...majd gyorsan lekeveri az m1 stábja és jön az Aspirin C, mely már bizonyított.

    ...ja és jut eszembe. az akciós nagypárnámból hullik a toll már vagy négy hónapja. Ettől még nincs Karácsony, de:
    1. szúr.
    2. tele van vele a szobám.
    3. néha még a metrón is találok a hajamban pihéket.

    Békés napokat !

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák