Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Sanyi.mTs #17 üzenetére

    +1 nem is tudom mikor volt utoljára UTP kábelre kötött gépem :F
    kell egy normális router, azt csók a családnak:P
    úgy is felfoghatjuk,hogy a laptopot ugye normál hordozza az ember (ha nem akkor minek laptop) és semmi vezetéket nem aggat rá cak a töltőt (engem sokszor még az is zavar) namost választani kellett 1000Gb csati, vagy AC wifi, egy mobil eszköznél szerintem logikus döntés, a másik, hogay a raktárak még mindig rogyásig vannak 10/100 csatikkal

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz h-yle #30 üzenetére

    1999-től
    sb: A raktárak biztos rogyásig vannak virsligumikkal na én meg ennél nem hallottam még hülyébb hasonlatot,
    , mert ennek semmi köze nincs ahhoz, amit én írtam, ezek a gyártok milliós darabszámokat adnak el és ez miatt nagy mennyiségben vásárolnak, mert úgy olcsóbb és amíg van 10/100 csatijuk addig biztos belerakják az olcsóbb cuccaikba, mert ez már adott, te kidobnál mindent ami elavult, de az emberek 95% azt sem tudja mi a különbség a 10/100 vs 1000 között, meg laptopon az emberek 95%-a Wifiről használja a netet, emiatt az 5% miatt kellene beletenni? belerakják azt amit az emberek fontosnak tartanak és spórolnak ott amiről fingja sincs az embereknek, lehet egy darab sincs nekik raktáron, de spórolni fognak mindenen amin lehet

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák