Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy 10/100-as lan van rajta. A gép ára tükrözi kompromisszumokat. Ráadásul sokak mindenféle cégektől leselejtezett C2D-ket meg ősöreg XP-s cerkákat használnak ahol szintén csak 100-as lan van. Az otthoni hálózatok nagy része is csak 100-as mert hát a gigabites switch/router az legalább 1500-3000 Ft-al drágább. De sok helyen láttam 54 mbites USB-s wifi antennával használják a gépet és tökre nem érdekli őket, mert az 5 mbit-es ADSL-hez az is jó.

    Amúgy a 4k a 120-as net dologhoz annyit, hogy ez kb egyes paneltelepeken igaz, a lakosság legnagyobb részének a 20-25 mbit ami elérhető. NEM megfizethető, hanem ELÉRHETŐ.. Én 9k-t fizetek a 25/6-os ADSL-ért és ennél jobb NINCS. Pedig nem is Bivalybasznádon lakok hanem Szentendrén a belvárosban.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    Nah a használt üzletisek ismét körbenyalogatják egymást, vállveregetés, összeröhögés mindenkin aki nem olyat vett.....

    Amúgy a használt dolog rizikós. Még ha nem, akkor is. Jó karma kell hozzá. Van aki életében nem vesz semmiből újat és a legdzsunkább ismeretlen 0 értékeléses eladótól olyan dolgokat tud venni anélkül, hogy különösebben aggódna rajta, hogy csak nézek és irigykedek, más meg megbízható, ajánlott eladótól papírokkal és nagy körültekintéssel sem tud olyat venni ami ne döglene be. Aztán meg rohangálhat és többnyire visszakapja a pénzét de végül nem éri meg. De ez nem csak IT cikkekel van így, használt kocsi is tipikusan ilyen, van aki rendszerese belenyúl a jóba más meg a tuti vétellel is megszívja hiába körültekintő.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz szabonagyur #68 üzenetére

    Persze, meg egy meteor is fejbe találhatja, meg tudom, hogy a használt sem használt, kipróbált és tesztelt.... Miért az innen onnan összekukázott ki tudja hogyan karbantartott üzletikkel csak patyolat expapok üzletelnek? Peeersze meg ahogy móricka elképzeli....

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák