Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pe-pe

    tag

    Én óvatosan fogadom az ilyen bejelentéseket a Sharptól. Nekem egy SAHRP LC-42CFE6352E Smart TV-m van (Red dot designed awards 2016). Igaz ez még a lengyel gyártmány, de egy határ sz@r az egész.
    Amikor bekapcsolom a TV-t jobb, ha kb 2 percig nem nyomkodom a távirányítót, mert kikapcsol. Gondolom a bootolási folyamatba talál ilyenkor valami extrát és ezért leállítja magát.
    Ez is Harmanos, de azért ettől nem kell hanyatt esni, az audiós cég csak a technikai feltételeket adta hozzá, ami nem párosul minőségi hangzásban. Magyarul a dts, és a dolby licenceket így szépen megkapja a TV, valamint hangszín szabályzási lehetőségeket.
    Smart része lassú, használhatatlan. Youtubos része szintén fos, ez is kikapcsol, ha elsőre nem kapja el a fonalat. Ezen nem érdemes netezgetni, habár szerintem egyik okos TV sem erre való. Szoftvertámogatás nulla.
    :W
    Én kimondottan a sok csatlakozási lehetőség miatt vettem: Optikai kimenet, 4db HDMI, 2 db USB, rádiós távirányító, DLNA, WIFI, LAN.
    A képe szép, kivéve, ha focit néznél rajta mert akkor ott az LCD-k betegsége a foltosság enyhén látszik, habár ezt később mikor már megszokja az ember nem fog feltűnni.
    Azt javaslom, hogy aki SHARP-ot vesz alaposan járjon utána, hogy az új gyártó termékei elindultak e egy pozitív megújulásban szoftveresen és hardveresen, mert egyébként kerülendő ez a márka.

    Megjegyzem régen még az LCD-k elterjedésekor nagyon is jó márka volt, remélem sikerül neki visszakapaszkodni oda.

    -------------Xiaomi Redmi Note 2 ver.:FDD 16GB ------ ; --------- Raspberry Pi 2 --------

Új hozzászólás Aktív témák