Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Celtis #289 üzenetére

    Figyelj... játszhatod a sértődöttet, ahelyett, hogy megértenéd a lényeget, és tennél az ellen a jelenség ellen, amely miatt fentebb "virtuális tollat" ragadtam.

    Tudod, én az elmúlt években ezeket már százszor "lejátszottam" itt a fórumon.

    Éppen emiatt hagytam ott a "Milyen tévét vegyek?" témát is... Mert "széllel szemben lehet, csak nincsen értelme".

    Azért talán nem véletlen, hogy a mai napig, időről-időre - a témát és a régi hozzászólásaimat olvasván - megkeresnek privát üzenetben, hogy segítsek nekik megfelelő televíziót választani. (Pedig én aztán még nem is vagyok olyan "hard core" user, vagy tesztelő/guru, mint pl. BBéci.)

    Mert a topic-ban "nem kap megfelelő segítséget", aki aztán nekem ír... (És ott a fenti frázisok puffogtatása zajlik unásig.)

    Tőlem viszont aztán senki nem olvasott és soha nem is fog olyan sommás (és valótlan) kijelentéseket hallani, mint amire fentebb utaltam.

    Mindig is azon az állásponton voltam, hogy az a "tökéletes" televízió egy adott felhasználó számára, amelyet meg tud fizetni, és éppen az ő igényeinek megfelelő.

    Akár plazma, akár OLED, akár QLED, akár IPS, VA paneles, akár HD Ready, akár 8K, akár kicsi, akár nagy, akár Philips, akár SHARP, vagy akár bármi más...

    Ez az amit a tévés témákban hozzászólók kb. 99,99%-a előszeretettel elfelejt.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák