Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz ZnVjaw0K #199 üzenetére

    Vannak azok a filmek, amikben a látványon kívül gyakorlatilag nincs érték. Ezek sajnos eléggé felülreprezentáltak manapság a moziban. Tökéletes táptalaj lennének a HFR-hez.
    Én inkább a trükkös/elgondolkodtató/csattanós filmeket szeretem, meg aminek van története. Önmagában a díszlet, a rendezés, a színészi játék minősége stb ritkán hoz lázba, néha azért mégis. Persze ha ezek akármelyike pocsék, az tönkre teheti az egész filmet. De szívesen beülnék a bugyuta akciómesefilmekre is ha tényleg látványt kapnék. A nem látványról szóló filmekben is azt vettem észre, hogy az utóbbi időben minden egyes alkalommal előfordult velem a moziban, hogy néha van egy borzasztóan szaggató jelenet, ami teljesen el tudja terelni a figyelmemet a lényegről. Összezavar. Talán lehetne jól is csinálni, de ha sorban senkinek nem sikerül, az lehet hogy mégiscsak a technológia hibája. Vagy megint csak én vagyok túl érzékeny. Vagy mindenki más aki érzékeny erre, az a mozi helyett a játékot választotta és talán nem is tudja, hogy ezért...

Új hozzászólás Aktív témák