Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz rumos14 #30 üzenetére

    ''a megoldás nagyon egyszerű: utána kell olvasni, megfelelő helyen meg kell kérdezni, hogy mit is tud pontosan a kinézett lejátszó. és ha ilyen hiányossága van, ami téged ennyire zavar, nem kell megvenni.''

    Na ja. Ezzel csak két gond van:

    - Általában vagy nem létezik ''a megfelelő hely'' ahol ilyesmiket megtudhatsz, vagy nehéz megtalálni (és sokáig tart megtalálni). Azaz, a megoldás sok esetben legalábbis nem ''nagyon egyszerű''. Ezért is lenne jó, ha a PH! tesztekben jobban kitérnének az efféle részletekre, ha már a gyártó titkolja őket...

    - Ha egy adott szívatás a legtöbb MP3 lejtászóra vonatkozik (pl. hogy tápról nem megy), akkor erősen leszűkül a választék. És sokszor elő áll az eset, hogy nem is lehet normális terméket venni adott kategóriában (mint pl. MP3 lejátszóból), vagy ha igen akkor elmebeteg áron. (Ebben a versenyszámban a PC házak szoktak tarolni... ''Nem fizetsz köcsög? Akkor csak pici lyukakat fúrunk a ház hátuljára a ventillátortnak!'' Kiváncsi vagyok MP3 lejátszóknál hogyan megy ez... vajon, ez most ''Nem fizetsz, gecó? Akkor elb...uk a firmware-t!'' vagy ezek tényleg ilyen hülyék? Mert, OK, zsaroljon meg a Samsung... na de milyen drágább készülékük van akkor, ami már nincs elrontva??? És honnal látná az egyszeri vevő, hogy na az a típus már nincs, ha nem árulnak el részleteket a saját termékükről? Ez a probléma úgy általában igaz rengeteg műszaki cikkre.)

    ''az U3 azért nem kerül 2x annyiba, de látod, megvan az oka, hogy miért kerül többe''

    Valóban úgy látszik ott a firmware irtói nem szartak a munkájukra, meg használtak már MP3 lejátszót is (meg nem kényszerítette őket a vezetőség olyan perverzitásokra, mint az MTP használata UMS helyett, ami mögött én valami Microsoft paktumot sejtek). Ez értékelendő manapság, és ezt sajnos nem viccből mondom. Egyébként 20e a 4G-s YP-K3 ott ahol a legolcsóbb, Cowon U3 4G-ből meg nem láttam 40e alatt sehol, szóval 2x annyinak tűnik.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák