Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz #95590400 #27 üzenetére

    A második egy karcolgató, semmit nem ér profeszionális szinten.
    Miért akarnék én egy optikai lemez elqró berendezésbe A4-es lapot tenni? :F Mellesleg az elmúlt évtizedben drasztikusan csökkent a papír üzleti felhasználása, éppen a múlt heti HVG-ben van a papíripari cégekről egy cikk. A jövőben további eltolódás várható a digitális adathordozók irányába, lassan semmi fontos nem fog papírra kerülni, kitörölhetik az otthoni felhasználásra készült 20e Ft-os iratmegsemmisítőkkel...

    Egyébként hol írtam én olyat, hogy ez a szerkezet az ULTIMATE megsemmisítő berendezés? Még azt se mondtam, hogy egyáltalán bárkinek megéri az árát, bár nyilván felmérték a piacot, mielőtt elkezdték szériában gyártani. Csak arra próbáltam rámutatni, hogy nem arra találták ki, hogy otthon vagy garázscégeknél kéthavonta 1-2 optikai lemezt tegyenek olvashatatlanná.

    [Szerkesztve]

    A legjobb aláírás a héten

  • craine12

    tag

    válasz #95590400 #27 üzenetére

    Na aki ilyen vásárlására adja a fejét, az meg is érdemli. Nálunk ilyesmi van a cégnél, de az ellenségemnek sem kívánnám. Az egy dolog, hogy az adathordozó réteg össze-vissza kirepül a darálás során, illetve az elektrosztatikusság miatt felragad a bödön oldalára, de kb. 20 lemez megsemmisítése után túlmelegedik, vagy ilyesmi, mert lekapcsol, és fél órát kell várni, mire újra hadba fogható lesz. Szóval inkább a PlexEraser. Még jó, hogy egyszeri alkalom volt, hogy nagy mennyiségben kellett lemezeket megsemmisítenem.

    No woman. No cry. No kidding.

Új hozzászólás Aktív témák