Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Bog #21 üzenetére

    Értem én, de azért mindenféle tény nélkül ne jelentse már ki senki, hogy ez vagy az jobb anélkül, hogy hozzá tenné, hogy szerintem.

    Ismerem elég jól mind a két rendszert, van Windowsos PDA-m és futottam már Windows Mobileos telcsivel is egy ideig, valamint több mint két éve S60-as telcsiket nyúzok, mégsem jelentek ki felelőtlenül olyat, hogy az egyik vagy a másik klasszisokkal jobb a másiknál.

    Szerk: és az eladási adatokra visszatérve, igazad van abban, hogy a Symbiannak az az előnye, hogy a Nokia piacvezető mobil gyártó, de a Windowsnak meg az az előnye szvsz, hogy a PC-s világból eléggé ismert, tehát sokan gondolhatnák úgy, hogy ha már a PC-n bevált (no flame) akkor jó lesz a mobilomra is.
    Valamint nézzük hozzá a Linuxos smartphone-ok eladási adatait amik szintén magasabbak, mint a Windowsoké (nem is kevéssel) - 2005 Q1 1.7 millió darab - 16.5% és 2006 Q1 3.4 millió darab - 24.4% - nekik még kevesebb előnyük van, mint az MS opernszeres telcsiknek és mégis az eladások mást mutatnak.

    [Szerkesztve]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák