Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz JoHnni #124 üzenetére

    Karácsony előtt én is ezt a hűtőt néztem ki az X2-es procimra, egész Pestet végigtelefonáltam, beleértve a forgalmazót is. Ők adtak meg telefonszámokat, hogy melyik kiskernél próbálkozzak. Mondjuk, mondhatták volna, hogy jelenleg nekik sincs készleten, tehát a megadott kiskerek beszerezni nem tudnak ilyet, max készleten lehet. Egy óra telefonálás után egyedül a Bluefish egyetlen üzletében találtam rá.

    Aztán végül egy 3 hónapos Coolink U8-120-1600 hűtőt találtam 6k-ért és ez tuti választásnak minősült. Jelenlenleg bárhogy húzom a procit nagyon kellemes hőmérsékletet produkál, csak a chipset hővel vannak nagy problémáim, mert az felmegy egészen 70 fok fölé, és mivel hőcsöves megoldás, ezért meglehetősen körülményes jobban hűteni.

    A Coolink hűtőm egyetlen problémája, hogy azt olvastam, úgy is lehet forgatni, hogy hátrafelé nyomja a levegőt, de ez szerintem nem S939-es foglalatnál érvényes, mivel ennél a rögzítések lehetetlenné teszik. Pedig az lenne az igazán tuti, mivel így a hátsó 12-es venti pont szemben van és rögtön kihúzná a hőt ami átmegy a hűtőn. Így ezt a feladatot a tápventinek kell ellátnia.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák