Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz whitehand #111 üzenetére

    Részben igazad van, megszokás kérdése, részben viszont nincs!

    Ugyais! A sok (állandó) zajterhelés káros! Az embernek megfájdulhat tőle a feje, a füle, és igencsak kellemetlen tud lenni, ha a géptől vagy beteg! Én tudom mi az a zaj! Fater fépéről írok most is, és hidjétek el, ez hangos!

    Van benne két 80-as venti, az egyik egy gyári Intel hűtőn, na ez pörög (állandó jelleggel) úgy 5000-et, a másik egy régebbi Codegen tápban, ez csak 3000 körül pörög...

    Vinyókat nem is lehert (tőlük) hallani...

    Hogy jobban ''szmléltessem'' a zajszintet, elég annyi, hogyha fater bekapcsolja a gépet, azt én meghallom 2 szobával ódébb, zárt ajtókon keresztül!!!

    Persze, nem vagy olyan fogékony a zajra, ha buszállomás felett laksz, de kérlek! Ez egyéni szoc. problem...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • Pat

    tag

    válasz whitehand #111 üzenetére

    1.a jófej barátaidat komázdd le, ne engem és ne Tts-kollégát. Ha élőben látnál/d mindenbizonnyal nem lenne ekkora arcod :DD

    2.hétköznapokat Pesten töltöm, pontosan tudom mi az a nagy zaj, nem kell még hogy a gép is hangoskodjon. és ellentétben az állításoddal, nekem kéne sajnálnom téged, h ilyen sz*r helyen laksz. De az ilyen igénytelen embereket nyilván nem fogom. :U

    3.a fórum arra való, hogy megosszuk egymással, hasznos tanácsainkat/tapasztaatainkat, újoncoknak fel keltsük az érdeklődését, segítsük esetleg szorakoztassuk egymást :D
    és már ne haragudj, de az ilyen fafejű, kihaénnem, nem is érdekel a téma, főleg azért nem mert kicsit sem! értek hozzá típusú ''emberek'' mint te, azonkívül, hogy megpróbálsz leoltani itt - az igénytelenségedet hangoztatva, így magad kiröhögtetve - nem sok hasznosat tudsz (kissé faragatlan módon )közölni Velünk. Szóval köszönöm, hogy itt voltál, de elég.. :R

    4. kérlek ne is válaszolj, mert tudod létezik egy olyam mondás, hogy:
    ''Ostobákkal ne vitatkozz mert lesüllyedsz a ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal…''
    ezt betartva nem is fogok válaszolni, hagyom hogy tied legyen az utolsó szó, hátha ettől megnyugszol.. hajrá ;]


    Többiektől elnézést, és BUÉK! :C

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák