Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renwick

    őstag

    válasz tildy #38 üzenetére

    Najó, de ez a kapcsolt szolgáltatások miatt kerül annyiba, amennyibe, mondjuk kétségtelen, hogy prepaid-nél nem vagy köteles használni az új SIM-et.
    Egyébként persze van abban ráció, amit írsz, ezért is igyekeznek a médialejátszók gyártói minél több egyedi szolgáltatással felruházni az eszközeiket, más kérdés, hogy meglehetősen szűk a mozgásterük.

    Azért fél év alatt végbemenő teljes dominanciáról szerintem még nem beszélhetünk, ehhez ugyanis a vásárlói szokások hirtelen, gyökeres változására lenne szükség, ami (különösen itthon) még azért várat magára egy ideig.

    üdv

    R.

    I see you blaming each other -- And I love you still

  • Sunyi Sanyi

    senior tag

    válasz tildy #38 üzenetére

    Igen, de az üzemidővel akkor igencsak gondok lesznek.
    Zenehallgatás+mobilozás eléggé gyílkolni fogja az akksit a mobilokban. Jó volna áthídalni ezt a hibát és akkor egy szavam se volna.
    Félnaponta töltögetni az akksit. Elég mókás lenne.
    Főleg, ha az ember sokat utazik és nem adódik lehetőség tölteni a kütyüt.

    [Szerkesztve]

  • zsiga667

    addikt

    válasz tildy #38 üzenetére

    Én több okból váltottam le az mp3-as mobilomat egy mp3 játékosra.
    1. Jobb a hangzása. Bár az említett Sony-kat nem ismerem, de úgy általában a Sony cuccok gagyiságából kiindulva ezek se lehetnek épp audiophile termékek.
    2. Sokkal egyszerűbb kezelni, mivel célszerszám. Nem kell a menüben turkálni a lejátszóprogramért, stb. A dedikált zenelejátszó-gombokkal meg a világból ki lehet kergetni, az én telefonom elején ne legyen Play gomb...
    3. Nincs rajta hangszóró, vagyis ha mondjuk előadáson hallgatom és véletlenül kimászik a füles csatlakozója a helyéről akkorse kezd el üvölteni. (Bármilyen hihetetlen, ez volt az elsődleges szempont. :) )
    4. Ha lemerül a telefonom lehet hogy szeretnék még zenét hallgatni, ha lemerül a játékosom még lehet hogy szeretnék telefonálni...

  • bwoay

    nagyúr

    válasz tildy #38 üzenetére

    ''Fél évet se adok nekik, és ki fogják szorítani az mp3 lejátszós mobilok ezeket a lejátszókat. Mert minek vigyen az ember magával 3 eszközt, ha eggyel is meg tudja oldani? ''

    kb annyira fogják kiszorítani, mint amennyire a Victorinox bicskák kiszorítják
    a késeket, a dugóhúzokat, a konzervnyitókat, a fogpiszkálókat meg szemöldökcsipeszeket,
    a fűrészeket, meg az ollókat.
    meg amennyire a házimozik kiszorítják a DVD-játszókat meg a hi-fi rendszereket.
    meg amennyire az okostelefonok a PDA-kat, és még sorolhatnám.
    természetesen lesz egy réteg, aki az ilyen all-in-one kütyüket preferálja majd,
    és jól láthatóan vissza fog esni a kereslet az mp3 lejátszók iránt.
    (viszont akkor már inkább azt jövendölném, hogy az mp3 lejátszók átmennek
    PMP-be, egy ilyen eszközre meg a kis kijelző miatt a telefonok nemigen jelentenek fenyegetést)
    amúgy szerintem nem azok váltanak telefonos zenehallgatásra,
    akik a csúcskategóriás lejátszókat használták/használják.
    nekem is volt v635-ös Motorolám, de azon csak a kipróbálás erejéig hallgattam zenét.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák