Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz parandroid #15 üzenetére

    De winyón az adat sokka sérülékenyebb szvsz.pl:leejted akkro nagy eséllyle pályázol rá hogy kampec a winyónak a súlya miatt nagyot üt rajta, pendrive túléli simán tapasztalat, hacsak nincs a winyóház párnázva igaz akkor is üt.

    Nekem egy 128as van és 5600é vettem anno a miklandnál mondjuk én a kezdetek kezdetén az innovációs szakaszban vettem irtó korán. :B
    Most tervezek venni pent, de nem merek, mert irtóra megy le áruk és megesz a fene ha 2 hónap múlva már nagyobbat kapnék annyiéárt.
    Eddig 1gbosat akartam, de mosmá 2est szeretnék eza cikk után már 4est.
    Amugy az 1es 3e-ért nagyon császár ár volt szerintem.

    u.i.:áhh én már selejtezem a cd/dvd gyüjteményt rájöttme nem érdemes kiírni semmit ugyis kuka lesz mert kicsny az esély hogy ujra előszedem valamikro mert addig nagyon old lesz, max ha valakinek kell akkor azért.Egyszerűbb a winyón tárolni elérhetőbb kategória, és ha nem kell csak 1 gomb és bye bye. :R ...Amugy nem tudom de nekem irtó lassú a pen-em majd ha veszek figyelek erre gyors legyne mert gigákat megtölteni ilyen fél mb /seccel.......



    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák