Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rogers

    aktív tag

    válasz Dj Balloon #197 üzenetére

    Általában az a bölcs dolog, hogyha az ember nem reagál amikor jogtalanul pocskondiázzák az állitásait és hazugnak nevezik, dehát nehogymár itt valaki okoskodjon velem ebben az ügyben.
    Szóval:
    1. Ha van rá pénzed én viszek neked 7900GTX-et pénteken utazom haza szóval lehet ellazulni.
    2. Aki kételkedik annak pár link kanadai boltokról:
    [link]
    [link]

    Ha ez nem lenne elég akkor van itt még egy: ez a Dell kanadai konfigurációs oldala. Sokan húznák a szájukat a Dell hallatán, mint ''játékPC'' de azoknak hivnám fel a figyelmét arra, hogy a Dell épitette meg az XPS Renegade kifejezetten játékosok számára szánt PC-t QUAD (azaz négy!!!) Gef7800-al) húzott P4 Extreme Edition procival stb...
    Szóval rendelhető gép 1 hetes szállitási határidővel. Az 1 hét mielőtt belekötsz azért van mert a konfig az USA-ból jön az összeszerelőből és akármilyen szimla konfigot kérsz ennyi az idő
    [link]

    Nagyképűsködni felesleges és az is látszik, hogy el sem olvastad amit irtam mivel nem nVIDIA mániás vagyok hanem csak realista.

    Kár hogy ilyen primitivek is járnak ide mint Dj Balloon... most viccelhetnék, hogy a balloon hol is van neked... ehhh....

    Jobb későn, mint még később...

Új hozzászólás Aktív témák