Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    Hú, nagyon komoly tesztlaborja van a PH-nak! A számítógépes hardvereken/szoftvereken kívül, van egy La Crossa infrás hőmérőnk [link] egy szélmérőnk (anemometer), amit ritkán használok [link] és egy decibelmérő, amit fLeSs szokott ritkán használni. Aztán van egy konnektoros fogyasztásmérőnk (valamelyik cikkben fLeSs asszem belinkelte, de teljesen hétköznapi darab). A feszeket Maxwell MX-25302 multiméterrel szoktam mértni [link]. Aztán van még egy Olympus C-5060 fényképezőnk Manfrotto állvánnyal és két stúdiólámpával. Az egészhez jár még egy nagyobb (kb 100x160 cm-s) és egy kisebb (kb. 80x80 cm-s) asztal, meg egy tök alap, P4 506-alapú konfig, amin netezni szoktunk. Műtehénnel dydiman foglalkozik (ha éppen ráér, de az ritkán van).

    A laborvezetésről, laborvezető személyéről nem gondolkodtunk még, ha legközelebb benn leszünk fLeSsel, akkor eldöntjük (mondjuk feldobunk egy 10 forintost), melyikünk legyen az :) Bár, ha belegondolok, én lemondok fLeSs javára a megtisztelő címről, mert Ő többet van benn és nagyobb is mint én. Renwicknek van fényképészeti jellegű képessége, így hát feltételezem, hogy Ő a vizuális részleg vezetője, én meg a higiéniai bizottságban vagyok benne, ugyanis 3-szor felporszívóztam és párszor letakarítottam a fotóhátteret :)

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák