Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz fercsi #122 üzenetére

    Érdekes hibajelenség, én az Xp-re gyanakodnék..öö..mindegy.

    A lyrics nekem is "sikerült", illetve először azt hittem, hogy nem. Kiderült, hogy nem vettem észre, hogy kiírja a szöveget abban a nyamvadt 3 sorban, ahova a számcím/előadó/dalcím szokott kerülni. Hát teljesen felháborodtam.
    Miért? Mert.. ..amíg felkúszott 1-2 albumom dalszövege, jól elképzeltem, hogy majd nekem szép nagy betűkkel a _teljes képernyőn_ fog virítani a szöveg, mintha csak txt-t olvasgatnék. Hát a nagy lószart. Ennél még a G3 is jobb, az is nagyobb betűkkel írja ki a teljes 4 sorban a dalszövegeket a jól látható kék-hátteres LCD-jén. Bahh. :(

    De most komolyan, szerintetek mennyibe került volna megírni egy 20-soros kódot arra, hogy átváltson teljes képre, és 26-os arial-ban az arcomba köpje a lyrics-et? Akkor talán még nyelv-tanulásra is _tökéletesen_ megfelelne... Áhh, nem is érdekel, inkább olvasom tovább rajta a 3-testőr-afrikában-t. Az automata lapozó a dupla fontmérettel (a normál nagyon apró menet közben, a 1,5-es meg elnyújtott) mondjuk pont nem jó, mert 5sec kevés, 10sec viszont sok, de tuti jól lehet látni, és nem is fárasztó nézni, a napi 15-20 perc metrózásra pedig pont elég, az alig kivilágított -már-már meghitten romantikus- metró kocsikban kimodottan jól jön... :)

Új hozzászólás Aktív témák