Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    A két gyártó nagyon komoly harcban áll. A piac szűkül. De nem a konzolok miatt ebben biztos vagyok . A konzolok azok jól jönnek az AMD nek ,hogy ők tajkolják bele a hardvert de nem e miatt szűkül a piacés nem ettől lesz jó a játékok minősége.. Az igazi gond nekik a mobil front.
    Megváltoztak a szokások,ma egy jó mobillal kiváltod a hagyományos PC-t nagy részben (akár a saját példámból kiindulva is).
    Híreket ,fórumokat ,levelezést mindent elintézel vele,még játszhatsz is . Már nem kell bekapcsolni a nagy vasat ,ha meg nincs üzemben ,nem is érez késztetést az emberfia arra,hogy játszogasson.
    Na éppen ezért nem lesz egyezség a két gyártó között mostanában,kisajtolják még amit lehet a dologból aztán majd jön valami ami mindent megváltoztat,ebben biztos vagyok.

    Ott a 17 éves lányom,vagy a 27 éves fiam.
    Az egyik ( A lány) az almás tablettal elvan, (néha GTA zik vele ) a másik a batárnagy telefonjával intéz mindent.

    [ Szerkesztve ]

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák