Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz zetor2000 #39 üzenetére

    Oké, ezt értem és teljesen megértem! De esetemben nem az "IT bubus" :) mivoltom miatt esett a választásom a saját építésre, hanem az ár miatt, mivel szükségem van minimum 6db HDD-re, és Syno esetén itt már repkednek a 4-500k-s árak, nem is túl erős hardver kíséretében. Töredék áron megoldottam, jobb, erősebb hardverrel, dual Intel LAN vezérlővel. Igaz, HotSwap nincs, de ezzel még együtt tudok élni.

    A laikusok számára kínált előnyöket elfogadom, de minden más tekintetben sokkal gyengébb hardvert adnak sokszoros áron, vagyis aki egy kicsit is ért a dologhoz, annak nem éri meg. Szigorúan szubjektív véleményem szerint, hiszen összerakni a rendszert pár óra, onnantól meg pont úgy használható, mint bármi más hasonló eszköz...Adatok tárolásársa, elérésére satöbbi, észre nem venni, hogy most Syno van a háttérben vagy valami más...Vagy de, a sebességen lehet, hogy érezni, és nem a Syno javára.

    Valami más kérdezte a frissítést: Természetesen ezt is lehet és kell is frissíteni...A másik a fogyasztás. Ez nem hasonlítható, mert építettből is össze lehet rakni olyat, ami 20W alatt eszik, de akkor gyakorlatilag a Syno-ban alkalmazott hardvert teszem bele. Egy erősebb nyilván többet fogyaszt, de éppen az a szép benne, hogy a rendszer teljesítmény/fogyasztás arányát is én választom meg, szabadon.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák