Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    Nem értem a folytonos egér+bill pampogást.....

    PC-vel kezdtem, szerintem elég oldschool lehetek mivel a gép egy 386SX volt. HC gamernek nem mondanám magamat, de szerintem nagyon kevés ember aki az. -Ha azok is, nézzük meg mit játszanak általában a HC-sek: CS, Q3A(vagy vlmi deriváltja), vlmi UT, starcraft/warcraft, C&C szerű stratégia.... és pont, vége, ennyi.-
    Már akkor amit csak lehetett és olyan volt Gamepaddal nyomtam. Aztán a PS2 éra alatt tűnt fel hogy a játékok amiket szeretek bizony mind átköltöztek konzolra és PCre csak átiratot kapok, ami miatt kontrollert kellett vennem hogy meglegyen a játék élmény.

    Most már Xboxom van és köszönöm megvagyunk. PC-n nagy néha vlmi flash játékot játszom.
    Aki ennyire controller ellenes, -"nem lehet célozni" meg "lehetetlen pontosan lőni vele"-, javaslom nézzen be egy Xbox Live matchre (pl. GoW) nem rookiekkal és meglátja hogy mennyire, meg mit lehet pontosan lőni controllerrel. A többi csak kifogás. Aki akarja megtanulja, aki meg pampog, az pampog! Még mindig nem értem hogy egy kanapén/ágyon/fotelben hátra dőlve hova a rákba raknátok a billt meg az egeret!?

    Nem vagyok egyik táborral sem, csk fel kéne fogni: egér+bill+asztal görnyedés =PC
    controllel+fotel+hátradőlve=konzol

    ennyi!

    Aki ez alapján nem tudja eldönteni mit akar, az vegyen tetrist. :DD

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák