Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz DigitXT #6 üzenetére

    Az átlagember nem fog sosem saját PC-t összerakni, telepíteni, bekonfigurálni, megvenni a működéshez szükséges szoftvereket, és a többi időigényes dolgot elintézni. Ezért kell beágyazott rendszerként gondolni erre. Egyszerű, gyorsan beüzemelhető, és komoly karbantartást nem igénylő termék kell a vásárlók 95%-ának. Az, hogy neked, vagy a PH hardcore közösségének nem kell a gyártók szemszögéből lényegtelen, mert mi az elhanyagolható kisebbséget képviseljük. Nagy volumenben értékesíthető, akár 3-4 évet is lehúzó termék kell a népnek, mindezt a lehető legegyszerűbben kezelhető szolgáltatásokkal tálalva. Mindezek mellett rugalmasnak kell lennie, hogy az átlag igényeknek tökéletesen megfeleljen. Gyakorlatilag egyre inkább úgy tűnik, hogy a Post-PC érát a PC-s élményt kínáló gépek képviselik majd beágyazva.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • FefeeX

    veterán

    válasz DigitXT #6 üzenetére

    Nem teljesen tudtam kibogozni, most ellene vagy-e vagy sem az egyberendszereknek, de egy dolgot tudok biztosan, az egyberendszer mindenhol erősen a minőség rovására megy. Ezért van az, hogy nem az Xboxon néztem DVD-t anno, és nem PS3-mat vettem BD lejátszóként (a fogyasztásról nem is beszélve), monitor vs tv szintúgy, egyszerűen van, amit a minőség miatt nem érdemes megcsinálni, persze meg lehet, csak azzal 10 éves távon senki nem jár jól (pl villanyban megfizeti a magasabb minőségű árkülönbségét, csak még mindig az alacsonyabb minőségűje lesz, ha elromlik, viheti az egészet szervizbe, és otthon malmozhat, mert az egybeszuperkütyü volt nincs stbstb)
    Szóval száz szónak is egy a vége, nem támogatom az ilyen rendszereket.

Új hozzászólás Aktív témák