Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz ->Raizen<- #123 üzenetére

    Én üzemszerűen használtam hosszabb távon bocsi. Angolul se tökéletes, pedig amióta az eszemet tudom megy az angol, tehát korrekt a kiejtés is...

    A helyzet az az, hogy semmivel se tudod indokolni ez neked miért kell. Nem kényelmesebb, mert te is csak "tesztelted" a telefonodon, ha annyira kurvajó miért nem csak és kizárólag úgy tolod? Nalátod.

    Azon túl ez a telefonban egy opcionális, jellemzően jól letiltható történet, konkrétan meg tudod vonni a jogot bármitől is hogy használja a mikrofonodat. Amit te szeretnél az nem igazán ilyen történet, ha valóban "leszoknának" a távirányítóról, akkor arról beszélsz, hogy ez az esszenciális és kizárólagos irányítási lehetőség, tehát nem tiltható le annak, aki mégis kőkorszakban élne.

    Ha fejlődünk abból származzon előnyünk. Ebből pont annyira izzadságszagú előny származik, mint az alma esetében a faceid-val. Értem én hogy sokak számára ez akkora kvanagy fícsör, hogy eddig hogy éltünk nélküle jézusom, de az se tökéletes minden körülmény között, az ujjlenyomatomat vagy a feloldózáramat meg sötétben napszemüvegben az asztalon fekve is meg tudom adni borotválkozás után is.

    Értjük. Te ezt szeretnéd. A gyártók eladható készüléket szeretnének, és ez nem az. Ezer meg egy éve van ilyen jellegű szenvedésük meg becsípődésük nekik is mert ez igazán smart lenne. 4-5 éve is volt. Van? Nincs. Mert se te se ők nem tudják elmagyarázni, hogy a távirányítón megnyomni a smart hubot majd airmouse-al vagy léptetve kattintani párat annyira bonyolult, hogy kézenfekvőbb 3x bemondani ugyanabba a műanyagdarabba, hogy "szmártháb" amire egyszer bejön, integetni előtte 30 másodpercet amíg semmi nem történik, majd szenvedni tovább fölöslegesen. Az LG is benézte ezt a körét technikailag. Megint egy gomb helyett felemeled a kezed, a 6 egyébként a távon is kiemelt gomb közül majd kitalálod melyik kell neked és markolászol reménykedve hogy pont azt csinálja.
    Ezt hívják igen haladó, előre mutató fejlődésnek. Ami nélkülözhetetlen és rohadjon el minden távirányító. Jah nem.

    Máris rohanok a boltba érte de komolyan ;] Olyan kényelmes, kézenfekvő, egyértelmű, sírni támad kedvem. Meg vállazni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák