Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz gianni85 #37 üzenetére

    Nem kell moddolni :N Ott van, leteszed, az életben 35 fokban nyáron a szobában sem melegszik túl, teszi a dolgát :K Az, ha neked ez még mindig nem felel meg, az már viszont valóban egyéni probléma és tessék orvosolni, pc -én is csak ezt tudnád tenni. Olyanok vagytok mint a sok elektromos/hibrides autós. Menjen jól de hangja és szaga ne legyen ;]
    A legfontossabb nem teljesült? Ennyire zavar a hangja titeket? Ennél messze rosszabb hangosabb cuccok vannak na mindegy :DDD Ez egy apró, lapos, pici és belső tápos gép, szerintem patent. Nyilván volt előtte piaci kutatás, hogy mire van igény. Engem a hideg ráz ki a külső tápos baromságoktól. Van egy szép üveg-fém tv állványom és ott lóg rajta a set top box meg a tv külső tápja folyamatosan leesik a földre, nem lehet takarítani stb... rakás szar. A TV -nek elnézem mert baromi lapos cserébe és hát na, azt lehet, hogy valaki falra szerelné stb.. legyen. De egy játékkonzol? Undorító lenne most nem azért mert az Xbone -nak olyan van.. (Nagyon mellékesen a táp hátul van és a prociról lefújt meleg levegővel hűtik senki nem törődik csórikámmal, attól aztán nem hangosabb 1 decibellel sem..

    -RARA- hát ha nincs játék amivel játszanál akkor te játékra vársz nem Slimre, nem is neked szólt az Ő/én hsz. -em sem :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák