Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allihoppa

    aktív tag

    válasz MaCS_70 #75 üzenetére

    Nekem ez a tapasztalatom. Leveleket írni, illetve kódolni tudok bármilyen billentyűzeten. Nekem munka során nem igazán befolyásolja a hatékonyságomat a billentyűzet az igazat megvallva, de HC játék során azért van jelentősége, hogy milyen a feedbackje a gomboknak, stb.. főleg azon a szinten ahol játszottam.

    Ezt tapasztalatból mondom. Egyébként kb. 1 éve a komolyabb billentyűzetemet bevittem a munkahelyre, és otthon használok egy "ipari hulladék" 20 éves DTK billentyűzetet, ami akkoriban se lehetett több 5 ezer forintnál (egyáltalán nincs igényem arra, hogy vegyek +40k-ért egy másik bill-t, pedig bármilyet vehetnék), de egyáltalán nem zavaró nekem azon gépelni. :) Az egérnél viszont komoly kritériumok vannak nálam. Igazából az egyetemen kívül nem igazán fogtam 20 ezer Ft-osnál olcsóbb egeret az elmúlt 10 évben, mert az egerekre nagyon háklis vagyok (kényelmetlen, hitvány anyag minőség, ragad vagy csúszik rajta a kezed stb..). A munkahelyen tartok egy MX518-at, egy Zowie S1-et otthon, illetve pót egérnek egy EC2-B mindig van nálam. :)

    Edit:
    Még annó 2006 tájékán még a profi CS-s játékosok is kb. hasonló véleményen voltak, de akkoriban még a csattogós lepkét toltam csak(mondjuk ma már elk***k és mindent promóznak, amire kapnak pénzt és ingyen terméket, mezei influenszer marketing, nem volt annyi szponzoráció, főleg nem Mo-n.) órát leültem a gép előtt és még ilyen távlatból őszintén osztom ezt a nézetet..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák