Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Dare2Live #36 üzenetére

    Elég lesz a 10 is, nem kell a végtelen. A 99% továbbra is gyönyörű, erről tud az Epson mondjuk? :B

    Már leereszkedtél ha minden igaz, hiszen ezt az egészet annak tartod. Szomorka.

    King Unique:

    Azért viszik vissza 8-as gépket, mert nem megy rajta, az ami a 7-esen?? Az szerintem túlzás, főleg átlagos felhasználóknál... ezért viszik vissza, mert nincs Start menü, nincs Aero Glass, meg az ismerőse, aki egy fórumon olvasta, h szar a 8, na annak tanácsára.... :DDD

    Megoldjuk a start menüt. Aki visszahozza mert a céges szoftverei nem mennek semmilyen módon és mondjuk fejleszteni sem tud mert nem működik sem a kompi mód sem a virtuális gép az talán nem az Aero-t hiányolja leginkább. A win7 meg ki lett ütve. Nincs semmilyen módon, notikból brutál kevés driverezhető egyáltalán így már be is vagy rakva a sakkba.

    Én használom mind a 2-t, de hirtelen nem tudok olyan programot mondani, amit Win7-en használok és a Win8.x-en ne tudnám futtatni. :N Max talán vmi hardver esetleg, pl. volt aki USB stickes Wi-Fi a 3 G módot nem engedte kiválasztani, de ennyi. Nálam is minden hardvert lekezel probléma nélkül a 8-as.
    A nagyon régi cucokkal való kompatibilitás, meg értelemszerűen nem biztosított örökre, arra ott van pl. a kompatibilitási mód.

    Ha működne a kompi mód, örülnék. HTC telókhoz való random szoftver áttöltő és egyszerű bubozgató szoftverek nem ilyenek csak kapjak légből valamit a közelmúltból. Ez kapásból 3 progit jelent. Hogy mi az anyám lett más Win8-ban nem tudom, de az SU sem megy TP-k alatt rendesen, ezzel generálva nem kevés keresgetést, win7 alatt pöccröff, minden megvolt. A kinek a hibája meg nem érdekel, ha a Lenovo ha az MS oldják meg, csak mutogatnak egymásra.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák