Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mattheo

    tag

    válasz Mattheo #5844 üzenetére

    nem akarok OFF-olni, csak mire megírtam, letiltotta az előző HSZ-em szerkesztését.

    SZVSZ:
    egyedi home screen app/keyboard app/wheather widget csak eszi az amúgy is véges kapacitást. én a PandaHome-nál ott adtam fel, amikor restartnál nem fogadta el a PIN-t. nem tudom mi volt a baj pontosan, le is lőttem, mert már előtte is láttam h 8MB megy el rá..

    memory rec:task killer full, widget, ha látom h 25 alatt vagyok KILLKILLKILLKILL---> 35-43 az üresjárat vanillával (mondjuk valaki aki nem ilyen amatőr mint én, elmagyarázhatná, miért nem állandó ugyanazokkal a beállításokkal)

    AEPreader-aki mobipocketet használt symbian/UIQ, fogja értékelni

    játék: Devilry Huntress, KittenCannon, Cestos(eszi a netet gazdagon, de alap), Newton(20as pálya után kíváncsi lennék ki hogy oldotta meg, 40 perc a 25ig, csak érdekel.. :D)

    nekem a netemet még figyeli a datawidget, de lehet kikapcsolom, most 90MB 1-étől, messze a giga.

    a bjútiful egyszer csak nem volt hajlandó magyarul beszélni, franciául írt ki minden időjárási adatot. ezt nem tudtam mire vélni, lévén semmit nem változtattam a beállításain, csak megtörtént. azóta inkább kinézek az ablakon, meg megnézem a met.hu-t. halkan jegyzem meg, h előtte sem volt valami megbízható az infó-mínusz 5nél hófúvás, és kis ablakban napsütés 4 fok 3 napig.. még jó h kinéztem. különben ezt nem is értem, sztem ezek az időjárásos widgetek csak azoknak érik meg az akkuidő/netforgalom generálást, akik szanaszét utazzák a kontinenst (neadjisten a világot) és azt se tudják mi van. rendes lokálpatrióta azért napi 1 híradót/rádiót a kocsiban elkap. urambocsá olvas újságot. esetleg RSS-t..
    SZVSZ

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák