Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    "Na ugye jó haver vagyok?" - Ez így hangzott el Béla szájából? Azért szólt, mert jót akart Lajosnak, vagy valamiért bizonyítani akarta, hogy ő "jó haver"? (Ahogy fentebb valaki megjegyezte, ezzel alaposan megforgatta a kést Lajos szívében.) És őszintén, Béla honnan tudta? Kémkedett az asszony után? A szerető eldicsekedett vele Bélának korábban, szintén egy kocsmológiai üzemegységben? Ha tényleg így, ebben a formában hangzott el a "tényfeltárás" (ilyen utóhanggal), nem vagyok meggyőződve Béla jószándékáról...

    Ettől függetlenül szólni kell.

    És abban sem hiszek, hogy nagyon helyre lehet ezt hozni, de végül is soha nem voltam házas (mivel fiatal vagyok, remélem, ez még egy darabig így is marad :DDD ), viszont csaltak már meg engem (és olyasvalaki, akit nagyon szerettem). Ha a feleség nem volt képes jelezni, hogy "Te Lajos, az utóbbi időben gond van a kapcsolatunkkal/házasságunkkal", az valahol azt is jelenti, hogy nem becsüli már meg annyira a párját, hogy megpróbáljon tenni a kapcsolat összetartása érdekében...

    Természetesen ki kell tennem a táblát :), hogy ez csak vélemény, szigorúan a történet alapján (gondolom, a valóságban kicsit máshogy történtek a dolgok - nem lehet tökéletesen visszaadni, amit a szereplők mondtak, gondoltak).

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák