Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tzombi

    csendes tag

    Szia Egérke! :DD
    Rég nem voltam itt, :(( most is csak a te kedvedért jöttem ide, gondolván kedd már biztosan elmúlt. :)
    A reagokat nem sikerült mindent végig olvasni, de átfutottam, és így tudom, hogy vannak olyanok, akik úgy gondolják, mint én.
    Én elsősorban az édesanyának adok igazat, nem Béla, nem is a házibarát a fő bűnös a kérdésben.
    Az kikapós menyecske fejefölötti pálcatörésnél, ne feledkezzünk meg arról az iciri-piciri tényről, hogy a párkapcsolathoz két ember kell! Az elrontásához is!!!

    Mielőtt elkezdenénk sajnálni szegény Lajost, én feltenném neki az ilyenkor oly banálisnak ható kérdést: „Te mit tettél ennek érdekében?” :F

    Az, hogy a történtek után, továbbra is együtt maradtak, nincs mit mondanom. Minden ember másként látja a világot, és ezt már sokszor mondtam, ugyanazt az élethelyzetet minden ember más, és másként éli meg. Igazándiból, addig, amíg nem esünk ilyen helyzetbe, pontos véleményünk nem lehet arról, hogy mi hogyan cselekednénk, mert az adott szituáció, és az adott ember életfelfogásának összessége határozza meg az „ott és akkor” cselekedeteit.

    Az én jelenlegi véleményem szerint – különbséget téve az alkalmi félrelépés, és a tartós megcsalás között –, ebben az esetben nem adtam volna még egy esélyt. Még a gyerekek kedvéért sem. Egy felmelegített kapcsolat, soha nem lesz már olyan, mint az eredeti. Mint ahogy a kínai váza sem lesz már olyan, mint volt az összetörés előtt, hiába ragasztottuk össze.
    A másik, hogy ebben az esetben nagy rá az esély, hogy az asszonyka továbbra is félre-félre lép. Ez ügyben a munkahely egy új vadászterületnek számít. :K

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tzombi #101 üzenetére

    Szia Zombi!

    Megvolt a véleményem a történtekről nekem is, de muszáj volt semlegesnek lennem. Most, hogy Lajos már passzív olvasóvá vált, én is vitába szállnék.
    Nos, Lajos a csillagos eget lehozta Julisnak, kivette a munkából. Tehette ezt, hiszen annyit keres havonta, amennyiről én még álmodni sem merek. Ideje nem sok, mert megdolgozik a fizetéséért.
    Alap képlet. Sokat dolgozó férj, unatkozó asszonyka. Ha láttad a Cheaters sorozatot, akkor tudhatod, a párját megcsaló nők majdnem 100%-a hivatkozott arra, hogy a férfi állandóan dolgozik, keveset vannak együtt, nem érzi a törődést. Mondhatta szegény ember, hogy pont érte teszi, ez nem érdekelte a nőket.
    Lajos kereshetett volna olyan állást is, ahol stabil a munkaidő, csak akkor nem dúskálhatnának a földi jókban. Márpedig Lajos mindent meg akar(t) adni a családjának, ennek pedig ára van.
    A két kislányt fel kell nevelni, és mondhatjuk azt is, Lajos mindent értük tesz. Gondoskodik róluk, törődik velük. Ha eljön az ideje, gondolom patinás egyetemre fognak járni, és lesz saját lakásuk is.

    Julis botlott, ez tény. Ennek issza a levét, mikor reggel munkába indul. Viszont a fölösleges energia lecsapolva, talán nem kap kedvet újabb szeretőhöz. Ha pedig kap, tartok tőle, hogy szedheti a sátorfáját. Hogy lebukik-e? Lajos intézte a munkahelyet. Lehet, hogy nem így van, de úgy gondolom, Julis kontroll alatt van.

    Te nem adtál volna esélyt, én viszont tudom, hogy mi hangzott el Lajos, és az édesanyja beszélgetésén. Felhatalmazásom van, hogy el is mondhatom.
    Anyunak -bár egyedül nevelte Lajost- a család szent. Nem azt tanácsolta, hogy ki kell rúgni a csapodár nőt, hanem azt, hogy Lajos álljon a sarkára. Miért is? Az Isten szerelmére, a gyerekek nem ihatják meg a levét ennek az átkozott ügynek.
    Lajos is a gyerekek kedvéért, pontosabban érdekében nem hajította ki Julist böröndöstől az utcára. Anya csak egy van. Jöhetne egy szebb, jobb, tisztességesebb menyecske, és szerethetné szívből a gyerekeket, azért az mégsem az igazi.

    Julis jólétben él, és dolgozik. Már nem sminkeli magát naponta, nem jár műkörmöshöz, a divatot is csak módjával követi. Úgy tűnik, hogy újra az a munkáslány, akit Lajos megismert. Talán őszinte, esetleg vezekel. A fene se tudja. Még az is lehet, hogy nem akarja kirúgatni magát a kényelemből. Egy dolog viszont biztos: szereti a gyerekekeit.

    A helyzet normalizálódott, jelenleg béke, és (egy kicsit gyanakvó) szeretet van. Magam részéről kívánok nekik sok boldogságot.

    "...most is csak a te kedvedért jöttem ide..."
    Ezt köszönöm szépen. :R

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • tildy

    nagyúr

    válasz Vakegérke #102 üzenetére

    Két dologra reagálnék.
    Mondhatta szegény ember, hogy pont érte teszi, ez nem érdekelte a nőket.
    Márpedig Lajos mindent meg akar(t) adni a családjának, ennek pedig ára van.
    Kérte rá valaki?
    Remélem nem túl kemény a kérdésem.
    Csupán hajlamosak vagyunk sokszor egyfajta álomvilágban élve azt hinni, tudjuk mi kell a másiknak, és közben persze teperni, dolgozni, satöbbi, miközben pár dolog meg elsikkad.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Vakegérke

    veterán

    válasz tildy #103 üzenetére

    Szerintem nem OFF a dolog.

    Nem, nem kemény a kérdésed.
    Engem sem kért meg rá senki, mégis igyekeztem minden tőlem telhetőt megadni szeretteimnek. A kötelesség szót félre is tenném, hiszen jó szívvel, tiszta lélekkel tettem.

    Ám, meg csakhogy, minden ilyen.
    Ha már az a balfék emberke igyekszik minden erejét-tudását kicsavarva magából jobb körülményeket biztosítani választottjának, akkor megérdemelné azt, hogy legalább ne csalják meg, ha már élősködnek rajta, élvezik munkája gyümölcsét.

    Miért nem képes látni egy nő azt, amit a férje a családjáért tesz? De ha már unatkozik, miért nem hajlandó önként munkát vállalni? Lefoglalhatná magát, és nem lenne szüksége magányát oldó szeretőre. Ráadásul a férfi is vállalhatna más, rövidebb elfoglaltságot, tehát semmi akadálya a boldog együttlétnek.
    Fotelból reklamálni, unalomból társat megcsalni nem túl szép dolog. Én így gondolom.

    Egyet ne feledjünk. A hűtlen menyecskék sosem reklamálták, hogy nő a kassza tartalma. A társ jelenlétének hiányára hivatkoztak. Pénz is, sok együttlét is, ez bizony nem megy.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz Vakegérke #102 üzenetére

    Lajos a csillagos eget lehozta Julisnak
    Több házassággal a hátam mögött mondom, hogy a csillagos ég jelenléte még soha sem rakott rendbe egyetlen egy kapcsolatot sem. A szeretet, és odafigyelés az, amire szüksége van mindenkinek!

    a párját megcsaló nők majdnem 100%-a hivatkozott arra, hogy a férfi állandóan dolgozik, keveset vannak együtt, nem érzi a törődést
    Ez egyszerű kifogás! Ha már megcsalta – hangsúlyozom a rendszeres félrelépésről van szó!- akkor legalább ne hivatkozzon ilyen banális dologra.
    Lajos kereshetett volna olyan állást ….” Hát igen. A „Te mit tettél érte…” kezdetű kérdés pont erre vonatkozik.

    Gondoskodik róluk, törődik velük” sajnos az esti meseolvasás nem egyenlő a törődéssel, gondoskodással. Csakhogy az anyagi háttér előteremtése meg nem meríti ki a családfő felelősségét.

    Julis botlott, ez tény” már ne haragudj, de ez minden, csak nem botlás. A botlás az, amikor a helyzet adta szituációban félre lép. Akár többször is, más-más szituációban. De a sorozatos, egy személytől történő megcsalás, az már akkora „hiba(???)”, mint ide Laosz! Vehetjük úgy is, hogy a család intézménye ellen követett el támadást! A történtek után nem tartom 100%-osan biztosnak, hogy a munkahelyen nem fogja folytatni. Ezért nem adtam volna még egy esélyt. Bár az átlaghoz képest egy kicsit nyitottabban látom házasságot, ami nem jelenti azt, hogy úgy is viselkedem. Mindig van egy képzeletbeli, ki nem mondott határ, amit nem szabad átlépni.

    Nem azt tanácsolta, hogy ki kell rúgni a csapodár nőt” Én nem is erre hivatkoztam! Hanem a „bűnös” megállapításra. „a gyerekek nem ihatják meg a levét” Hát ez a kérdés, már sokkal bonyolultabb ennél. Minden válás fő kérdése a gyerekek helyzete. De ha nem válnak el a jelen esetben, szemet hunynak a történtek felett, akkor minden happy? Istenem, de sokszor azt gondoljuk, hogy a gyerekek ebből semmit nem vesznek észre! Pedig ők sokkal többet tudnak/látnak, mint ahogy ezt mi gondoljuk. És ha ők már tudják, akkor vajon milyen tapasztalatot visznek majd tovább, milyen lesz a családról alkotott képük? Szerintem egy kicsit tévútra vezetjük őket, és fals lesz az a családkép, amit kapnak.
    A család szent a mama szerint. Ez viszont igaz. De Julis tette pont e szentség ellen szólt!
    Még Ádámot és Évát is kiparancsolták a Paradicsomból, a tiltott gyümölcs kóstolgatása után.
    Akkor, hogy is van ez? Mindenképpen összetartani a családot? Ilyen áron is? Hát ez valahogy nekem nagyon álszentségnek tűnik. A magyarázatok egy kicsit sántítanak.

    Jöhetne egy szebb, jobb, tisztességesebb menyecske” Na itt álljunk meg egy szóra! Miért hisszük azt el, hogy a jelen helyzetben, a válóperen nem az anyának ítélik meg a gyerekeket?
    A jelenben lévő CSJT-ek túlságosan is nő pártiak. Ahhoz, hogy egy anyától elválasztják a gyerekeit, komoly előzményeknek kell megtörténni. A megcsalás ténye pedig pont az anyának a malmára hajtja a vizet, ha ügyesen forgatja a szót! Sőt! Ha nagyon ügyes, vagy jó ügyvédje van, akkor még a lakást is neki ítélik meg. A házassági szerződés, csak a bevitt vagyonra vonatkozik, a közösen szerzett vagyon viszont közös, de ebben most nem vagyok biztos, hogy bizonyos idő eltelte után a külön vagyon is közössé válik.
    Szóval korántsem biztos, hogy ki fogta volna annak bőröndnek a fülét.

    A helyzet normalizálódott, jelenleg béke, és (egy kicsit gyanakvó) szeretet van
    A magam részéről is sok boldogságot kívánok nekik. Remélem, hogy ez a kis affér emléke idővel teljesen elhalványul, elfelejtődik. És nem lesz még egy Béla!

    [ Szerkesztve ]

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Calibos #106 üzenetére

    A történet igaz.

    Lajos sokak véleményére vol kíváncsi, ezért bízta rám a kérdés feltevését. Amig érkeznek hozzászólások, addig olvasgatja a topicot. Nem regisztrált, előre láthatólag nem is fog.

    Mások szerint elég jól fejezem ki magam, írásaim plasztikusak. Ismeretségi körömben elég jól csengő név az enyém. Gondolom ennek köszönhető, hogy némelyek rám bízzák életük egy szeletkéjét, hogy mutassam meg az érdeklődőknek.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Vakegérke #108 üzenetére

    Jó lenne , hosszabb idő múlva fél év mondjuk, ha engedélyt kapsz rá, beszámolnál mint alakult tovább az életük, mert én még kétesélyesnek érzem a dolgot. :)

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Vakegérke

    veterán

    válasz philoxenia #109 üzenetére

    Lajos pillanatnyilag nem kíván többet mondani. Majd meglátjuk. Én nem csesztetem, de ha ő nyilatkozni akar, szívesen publikálom.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • moonlight115

    tag

    válasz Vakegérke #110 üzenetére

    Lehet, hogy meglepő, de én nem szóltam volna, és mikor kiderül az egész megcsalás, nem mondtam volna el, hogy tudtam róla. Hogy miért? Tapintatból.

    Két ember magánügye. Nem szeretek senki életébe beleavatkozni, legyen az akármennyire jó barát, vagy rokon. Van olyan is, hogy ki sem derül. Inkább ebben bíztam volna.
    Béla barát most viselheti a felelősséget azért, amit okozott, hogy a felek itt tartanak.
    Én egy-két ritka kivételtől eltekintve nem ismerek olyan házasokat, ahol az egyik vagy mindkét fél nem csalta volna meg a másikat. Hogy aztán együtt maradnak-e, az az ő dolguk. Ahogy itt más is írta, nem tudhatjuk, mi miért történt. Találgatni persze lehet, és ítélkezni a legkönnyebb.

    Egérke, ez nagyon érdekes, elgondolkoztató volt. :K
    Kíváncsi vagyok, ennyi év után, vajon mi történt a szereplőkkel?

    "Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

  • moonlight115

    tag

    De.... Ha már Lajos megbocsátott, akkor az, hogy fegyver van a kezében, ( a DVD ) és ezzel tartja sakkban az asszonyt.....Ez nem tudom, mennyire tisztességes. Ha tiszta lap, akkor legyen az, ne a fenyegetés.

    "Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

  • Vakegérke

    veterán

    válasz moonlight115 #111 üzenetére

    Már elvesztettem a fonalat, nincs már kapcsolatom "nevezzük Lajosnak" személyével. Ennek értelmében én sem tudom, hogy mit hoztak az évek a családnak.

    No, de maradjunk a múltban.
    "Béla barát most viselheti a felelősséget azért, amit okozott, hogy a felek itt tartanak."
    Béla ha áttételesen is, de megalapozta a család kiegyensúlyozott jövőjét.
    Mindkét felnőtt melózott, "Julisban" sem maradt fölös energia. A lányok ha észre is vettek valamit, nem adtak neki hangot.
    Volt probléma? Nem volt.

    "De.... Ha már Lajos megbocsátott, akkor az, hogy fegyver van a kezében, ( a DVD ) és ezzel tartja sakkban az asszonyt.....Ez nem tudom, mennyire tisztességes. Ha tiszta lap, akkor legyen az, ne a fenyegetés."

    Tudod, nagyon nem mindegy, hogy válás esetén kinek ítéli meg a bíróság a gyerekeket. Mivel "Julis" már melózott, és a szüleinél bővel ellehettek volna, első gondolat, hogy a gyerekeknek az anyjuk mellett a helyük.
    Na, itt jön képbe az, hogy a dokumentált félrelépés esetleges bemutatása bizonyíték lett volna erkölcstelen életére, így nem hiszem, hogy a javára ítélt volna a bíróság.
    Részemről nemes önvédelemnek nevezném a dolgot, ráadásul a gyerekek érdekeit is szolgálta.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • moonlight115

    tag

    válasz Vakegérke #113 üzenetére

    "Béla ha áttételesen is, de megalapozta a család kiegyensúlyozott jövőjét"
    Béla beleavatkozott mások életébe, amihez semmi köze. Érthető volt Lajos első reakciója, mikor elküldte a fenébe.

    "Részemről nemes önvédelemnek nevezném a dolgot, ráadásul a gyerekek érdekeit is szolgálta."
    És most Lajos együtt él egy nővel, aki csak azért van mellette, mert a férje zsarolja, "nemes" önvédelemből. Bocsánat, de ha már az asszonykát keresztre feszítették erkölcstelen életmódja miatt, beszéljünk a tiszta szívű, morálisan feddhetetlen Lajosról, aki egy szekrény mélyén rejtőzködve kukkolta élete párját, akit a hitvesi ágyon épp szexuálisan felzaklatott a Lajosnál feltehetően potensebb, bár kissé szószátyár hím. Lajosunk volt annyira gáláns, hogy nem lépett közbe, bár, ha beszáll harmadiknak, az kicsit életszerűbb lett volna ebben a "mai" világban, (óhh, hisz az ókorban még nem is ismerték az orgia fogalmát, ugyebár) és a sztori szempontjából is hihetőbb.
    És még ennyi nem volt elég neki, bekamerázta a megbecstelenített ágyat, hogy bizonyítékot gyűjtsön becses neje ellen, természetesen, a gyerekek érdekében.
    Namármost. Tegyük fel, hogy válóper esetén sor kerül eme bizonyíték bemutatására. Elképzelem, ahogy egy tárgyalóteremnyi erkölcsileg feddhetetlen ember hangosan hörög felháborodásában, azt fel sem tételezem, hogy a videón látható erotikus jelenet hozza őket lázba. Persze ez függ az asszonyka szépségétől is, aki akkoriban még ugye sminkelte magát, de mióta dógozni kűtték szegényt, kissé megkopott a körömlakkja fénye is, és már csak zsákruhát hord, meg mackófelsőt, így demonstrálva, hogy jó útra tért.

    Bocs az iróniáért, de reggel nem tudok komoly lenni, feszícccs keresztre, plíííííz!

    "Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

  • Vakegérke

    veterán

    válasz moonlight115 #114 üzenetére

    Dehogy feszítelek keresztre. :N

    Határozottan tetszik a mód, ahogyan kifejted véleményed. Ami pedig azt illeti, csak találgatni tudunk, hogy mi lehet most a családdal. Remélhetőleg békességben élnek, talán még boldogok is.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • moonlight115

    tag

    válasz Vakegérke #115 üzenetére

    Találgassunk? Szerinted ? Szőjünk egy újabb történetet? Bár, az nem lenne etikus. Ha Lajos olvassa, akkor azért. Ha nem olvassa, akkor virtuálisan jól kipletykáljuk a háta mögött, ami szintén megkérdőjelezhető morálisan, és ránk vet rossz fényt. Vagy nem. ;)

    "Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

  • Vakegérke

    veterán

    válasz moonlight115 #116 üzenetére

    Lassan öt éves a történet. Ha elkezdünk találgatni, és "nevezzük Lajosnak" véletlenül olvassa, csak feltépjük a régi sebet.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • moonlight115

    tag

    válasz Vakegérke #117 üzenetére

    Igazad van. Egy pillanatig abban reménykedtem, ez csak kitalált sztori.

    "Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

  • lujó55

    őstag

    de hülye ez a lajos!
    ha kilép a szekrényből, in flagranti, akkor a bíróság simán neki ítéli a két kislányt, a nő meg fizetheti a gyerektartást. erre is volt már példa.
    ehelyett unottan mesél a gyerekeknek. annyira valótlan...

  • Vakegérke

    veterán

    válasz lujó55 #119 üzenetére

    Gondolod?

    Az in flagranti egy személyben nem bizonyítható. Szaladhatott volna Lajos fűhöz, fához, a vargához, egyedül lett volna igazával.
    Mire tanukat keres, addigra már semmi nem bizonyítható.
    Mire előkotor egy fényképezőgépet, vagy kamerát, a párocska már rég felöltözött, így megint csak nincs bizonyíték.
    Arról nem is beszélve, hogy a csábító esetleg erősebb Lajosnál, és lazán lenyomja.

    Remélem, megengedsz egy személyes kérdést.
    Hány éves vagy? A nickedben szerepel az 55, de nehéz elhinni, hogy akár annyi voltál a beregelésnél, vagy ez a születési dátumod.
    Félre ne értsd, nem bántani akarlak. Pusztán annyi, hogy forrófejűen oldottad volna meg a helyzetet, és nem nyertél volna vele.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • lujó55

    őstag

    válasz Vakegérke #120 üzenetére

    semmi baj, nincs sértődésnek helye.
    nagypapó vagyok, ha hiszed, ha nem és ez egyáltalán nem forrófejűség. egyszerűen rengeteg esettel találkoztam már. egyébként nem hiszem, hogy velem megtörtént volna az amit írtál, mert
    - ha mást meg tudok védeni, akkor magamat is, ebből élek;
    - a megcsalásos rajtakapásos jelenetek inkább kínosak minden résztvevőnek, semmint agresszív kimenetelű.
    van rá esély, hogy a felesége hagyta volna, hogy a pasi szétverje szegény lajost? nem hiszem. lett volna győzködés, meg vinnyogás, meg cirkusz, de a pasi, a 3. személy ilyenkor (aki egyébként a bírósági ügyek kimenetelét tekintve szinte biztos, hogy felmentést kap) általában ijedten lelép. ha balhézik, vagy tettlegesség történik az már büntetőügy. még egy pofon is könnyű testi sértés. nem kell kétségbe esni, el kell menni rendőrségre feljelentést tenni.
    1.) szegény lajos ha bántották, akkor büntető feljelentés a 3. személlyel szemben, látlelet az ügyeletes kórházban ,szakvélemény, aztán jöhet az ügyészségi szakasz, majd per ha odáig jutnak.
    ha az asszony bántotta de a pasija nem, az totál más eset, mert az családon belüli erőszak, esetleg távoltartást kérhet, de ez a gennyesebb eset, mert a nő kitalálhat valamit és viszontkeresetet terjeszthet be ellene. áhh, ez tényleg gázos.
    ha mindketten bántalmazták akkor egy jó ügyvéd csoportos garázdaság váddal is előállhat, vagy esetleg ha ügyes a lajos, mondhatja, hogy mikor magához tért a pénze is eltűnt, ekkor már rablás is lehet, a feleség is és a pasija is csücsülni fog, erre nagy az esély.
    2.) megfenyegeti az asszonykát, hogy elválik tőle ha nem szakít a szeretőjével majd ezt követően leíratja az asszonykával ott a pasija előtt, hogy "kedves lajos, ígérem, hogy többször nem foglak a kálmánnal megcsalni, ez volt az utolsó eset. dátum, aláírás" és akkor már ezzel a dokumentummal szépen be lehet sétálni másnap reggel a bíróságra, hogy keresettel éljen.

    de a legokosabb tényleg az lenne, ha kifigyelné a kocsit amivel a herceg jár és lenyomoztatná. aztán megkeresné van-e a pasinak valami asszonykája akivel együtt tudnak fellépni a válóperben. a szart is ki lehet így forgatni a másikból.

    sajnos ennyire sokrétű a jogrendszerünk, de ha lajos elmenne egy ügyvédhez és elmondaná neki mi történt akkor ugyanazeket mondaná. érdemes lenne, még nem késett...

  • Vakegérke

    veterán

    válasz lujó55 #121 üzenetére

    No, akkor nem vagy már mai gyerek, ahogy én sem. :)

    Az egy dolog, hogy meg tudod magad védeni, de elképzelhetetlen, hogy erre Lajos nem képes?

    Ami pedig a hivatalos részt illeti, nincs az a bíróság, amely tanuk nélkül elfogadna egy vádat.
    Ezt nem gondoltad át, úgy tűnik.

    Szerk:
    ..."ha lajos elmenne egy ügyvédhez és elmondaná neki mi történt akkor ugyanazeket mondaná. érdemes lenne, még nem késett..."

    Talán nem figyeltél fel rá, az ügy már nem ügy. Vagy el sem olvastad az írást? :)

    [ Szerkesztve ]

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • lujó55

    őstag

    válasz Vakegérke #122 üzenetére

    nem, valóban nem olvastam el a végkifejletet. elkerülte a figyelmemet. bocs. :R :U ebből is látszik, már öreg vagyok, a szemem sem olyan jó már...

  • Vakegérke

    veterán

    válasz lujó55 #123 üzenetére

    Neked nem jó a szemed? Az én nickemnél nem lehetsz "vakabb". :)

    Nincs miért leírnod, hogy "bocs", beszélgettünk egy jót.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • lujó55

    őstag

    válasz Vakegérke #124 üzenetére

    hát találó a nicked, az biztos. amúgy rengeteg rágcsálós nick és avatar van a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák