Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz Retekegér #29 üzenetére

    Szép napot mindenkinek!

    Én (nem büszkén mondom) mindkét oldalon álltam már fiatalkoromban. Egyik sem jó, de a két rossz közül a kisebbik az, ha elmondják mielőbb! Ezt azért tudom, mert engem vert át régi párom, s amikor a barátaimat kérdeztem, hogy tudtak-e róla, többen azt felelték, hogy igen. Iszonyatos érzés volt, mert így nem csak azzal kell megbirkóznia az embernek, hogy a szerelme átveri, mert az csak egy nő, de a barátai is, aki azért barátok...
    Azzal magyarázták nekem, hogy bagatel dolognak indult, remélték hogy elmúlik "köztük", de nem így lett...
    Másrészt meg a páromat is, meg engem is szerettek, így választaniuk kellett volna, hogy kinek a "pártjára" álljanak, valakivel szemben szemetek lettek volna.
    Harmadrészt -joggal- azt gondolták, hogy ez a kettőnk kapcsolata, igazán csak ránk tartozik...
    Én azonnal almondanám a barátomnak, vagy figyelmeztetném a "vétkest", hogy eljár a szám!
    De a hírhozóra nem haragudnék semmiképp!
    Azt még hozzátenném, hogy ha valakit csalnak, annak mindig van oka!!! Lehet, hogy sok szempontból tökéletes az ember, de 1-2 doolog hiányzik belőle, és a párja azt keresi.
    Béke!

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák