Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olajka02

    aktív tag

    Én szeretem buzizni a gépeim.
    De hálózati beállításokba béna vagyok.
    Igen, nekem szükségem van arra, hogy bedugom a konnektorba, hálózati csati és mehet a fimezés a gépen megosztott mappából, úgy hogy mellette megy a fel-le töltésem, és akár dolgozhatok is naphosszat közben.

    Most például egy olyan faramuci helyzet állt elő, hogy ez eddig Win7 alatt tökéletesen működő Asus O!Play Air-em a lefrissített Win10 alatt az Istennek sem akar működni hálózat alatt (pontosabban mindig belépési jelszót kér).
    Mindent kipróbáltam már vele... De tényleg mindent, és nem akar működni.
    Na most ez engem nagyon zavar, de mivel nem szűnt meg kénytelen vagyok elfogadni..
    Ha lehetne elérhető áron venni ugyan ilyen tudású player-t megfizethető áron, ami megy win10 alatt hálózatról, akkor cserélném.
    Viszont lehet hogy inkább előrefelé kellene menekülnöm és inkább egy jó féle 4K-s lejátszót kellene ebben az esetben vennem, mert egyszer csak lesz TV-m is ilyen felbontással.
    De ugye eben ez esetben meg az a probléma, hogy 4K-s tartalom sincsen még sok elérhető és egy jóféle (ilyen) lejátszó is aranyárban van.

    Tehát igen, én igénylem, hogy bután bedugom, és menjen.
    Mert a számítógép és annak szerelgetése hobbi, de a lejátszómmal nem szeretnék órákat eltölteni (ahogyan azt tettem), mert oda kikapcsolódni pihenni ülnék le.

    [ Szerkesztve ]

  • Olajka02

    aktív tag

    válasz #54715584 #17 üzenetére

    Hangsúlyozom, mindent amit lehetett átállítottam, kipróbáltam és beállítottam.
    Másnál működik, nekem nem akar sehogyan sem.

Új hozzászólás Aktív témák