Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mumukuki

    aktív tag

    válasz bambano #113 üzenetére

    Nincs azzal bajom hogy a soros porton frissíted a szoftvert, de továbbra is úgy gondolom hogy nem baj az ha nem a szakik hozzák meg ezeket a döntéseket hanem más szinten, részben más területen . Amúgy eddig nem is kérdezted , azért nem mondtam 🙂. nem velem vitázol, hanem ahogy látom sok mindenki mással.

    Nyilván nem erősségem a szövegértés és nem veszem szemelyeskedesnek 🙂 de nekem eddig úgy tűnt (az jött le a mostani postjaidból) azért hogy alapvetően ellene vagy. Belefutottál hibába a mikrotikkel így innentől nem frissítetted (nem ez a megoldás) , ugyan miért baj az ha a szolgáltató eszköze nincs frissítve (gondolom vicc volt) , mondják már meg ugyan mi baj lehet belőle, elég csak egy tűzfal szabály , stb stb.
    Tudod még ha nem is így gondolod akkor is az jön le belőle . Itt meg egy csomó valamennyire szakma közeli ember is van aki még most kezdi az egészet és azt látja hogy egy régi motoros sincs meggyőződve arról hogy igen is a frissítés nem lehet kérdés. Ebben viszont szerintem felelősséged van irántuk, hogy mit tanulnak itt.
    Végfelhasználóknál meg menjen le és kész . Nem te és nem az itteni emberek nagy része a célközönség hanem aki csak internetet akar otthon és semmi köze az egészhez . Kb a felhasználók 90 % a.
    Hülye példa , de a kocsikban egy jó ideje kötelező ABS ről sem tud a legtöbb ember hogy egyáltalán létezik mégis jó hogy van. Itt is ez lesz . Kötelező , a felhasználók nem is tudnak róla , a szakma dolga meg az hogy megoldja az esetleges problémákat a háttérben. Itt most ez lesz kötelező .
    Mint ahogy ezt már régóta teszik a normális szolgáltatók viszonylag jól . Ott pedig ha hőbörög a végrehajtó NT-s kolléga, egy idő után az orrára koppintanak hogy na most vagy megcsinálod vagy szia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák