Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz k. #40 üzenetére

    Egyetértek, hogy nem olyan drága. Így átgondolva az a 2,5 milla nem vészes. Láttunk már 30 milláért is LCD tévét. De mondjuk ott a különbség, hogy az akkor a világ legnagyobbja volt.
    Ez a tévé meg max csak egy "sima" felső kategória. Csak a szemüveg nélküli 3D az egyedülálló benne. De ugye ezt is csak bizonyos szögekből lehet látni. Így nagyzolásra sem teljesen alkalmas :) Elképzelem ahogy az ipse menőzik vele a haveroknak, üzlettársaknak... És akkor állj de, de csak ide és akkor látod... aahj nem jó elmozdultál :D

    Olyan példát tudnék hozni, hogy mondjuk emberünk megveszi drágakő berakásos iPhone 3G-t sok pénzért. És elkezd vele vagizni xy üzlettársának, akinek már az új iPhone 5 van meg. Tehát hiába csilli-villi, meg drága is, de mégiscsak az iPhone 5 a legjobb (tudom, h ma mutatják be, csak példának hoztam fel).
    Tehát én valami hasonlóra gondoltam a korábbiakban. Okés, hogy fasza tévé. Meg egyedi meg minden... De azért valljuk be, lehet kapni ennél jóval komolyabbat is. És ez még csak annyira nem is drága.

    Amúgy szerintem a 30-40 millás kecó még azért nem elit kategória. Hiszen elég annyi hozzá, hogy az emberünk nem családi házat vesz (nem építkezik), hanem helyette egy fullos lakást. Hiszen egy valamire való családi ház is 30-40 milla körül indul. Még itt vidéken is. És elég sok van belőle. Sok családi házas városrész van itt Veszprémben is. A legtöbb már felújított, igen jólnéznek ki. Tehát most annyi, hogy emberünk nem ezek közül vesz egyet, hanem egy fullos lakást. Árban meg nagyjából ugyanott van.
    Szerintem az elit a 100-120 millás családi házaknál kezdődik a rózsadombon. :) De ennek már tényleg semmi köze a témához.

    Egyébként nem kell pöcsölni a kerttel. Fel kell venni egy kertészt. Hetente 1-2x eltölt ott 1-2 órát annyi talán elég is és nem kerülne olyan "sokba". =)

    Amúgy látom jól megtaláljuk egymást az ilyesfajta topicokban :D

Új hozzászólás Aktív témák