Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Apika #35 üzenetére

    No én meg 182-km-re, csak keleten :)

    Régen három nagy városban jártam rendszeresen és ingyen - Faterom, Volánnál dolgozott Nagymamám szintén - szóval 18+2 azaz 20 éves koromig mindenképpen működött a dolog, busszal lényegében az ország egész területén, annak ellenére, hogy nagyon szigorúan véve csak a megye területére lett volna igaz, de gyakorlatban, az évi nyaralásom színhelyére is ingyen jutottam el a Mátrába, és a Mátra volán buszain,a Körös volán járatain, a Tisza volánén ugyanúgy utazhattam, mint a megyém azaz a Hajdú Volánéin, az egyik városba szinte napi szinten utaztam - Debrecen -, a másik városba pedig havi szinten, ez volt Szeged. Utóbbiba csak a 90-es években, de akkor még mellette Szegedi gyakorisággal jártam még Békéscsabára is. Gyulán lényegesen ritkábban fordultam meg :)

    Azóta a dolog nagyban megváltozott, ma már teljes árú jeggyel tudnék csak utazni, egy ilyen szegedi túra oda vissza 10 000 Ft körül lehet. Egy ilyen majdnem 100 k-s lapnál még meg is éri.

    Ami a lapot illeti, pont tegnap beszéltünk erről haverommal, hogy Ő eladná e, először azt mondta nem tudja, másodjára azt mondta amit én is.

    Ha mi nyertünk volna egy ilyen lapot, inkább gyűjtöttünk volna bele való processzora, és RAM-ra, a többi megvan. Procitól függően a két dolog az én tempómmal mérve 3-4 hónapon belül meglett volna... Windows-ból szerencsére dobozosom van, így az sem vetne vissza :)

    Persze nem bírálom én azért, mert mondjuk anyagilag megszorult én eladta, csak a magam részéről írtam le a dolgot, hogy én nem adnám el :)

Új hozzászólás Aktív témák