Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz eladogeppc #91 üzenetére

    evás cégem van, bevételi nyilvántartást vezetek, alapvetően nem tudok mit kezdeni a számlákkal. a fizetendő adóm nem lesz kisebb tőlük.
    alkudni szoktam, tudod, ez a felnőttek játéka. a blokkot/számlát a vételárról kell kiállítani, nem a listaárról.
    piacra nem járok, azt az asszony intézi. szoktam találni blokkokat a szatyorban, online pénztárgépeset is, kézzel írt számlát is, szóval úgy látom, hogy adnak, amit kell. az autójavításról számlát kérek. ha márkaszervízre gondoltál, nem kötelez rá semmi, hogy ott javítassak.
    ruhaneműről nem kérek számlát - nekik nem kötelező adniuk, én meg nem megyek vele semmire ha van, a garanciális problémák esetén a vásárlás igazolására elég a blokk.
    nincs ingatlan a tulajdonomban. ha lenne, sem lennék okvetlenül köteles számlát kérni, sem a szolgáltatásról adni - fizethetnék a termény egy részével is.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák