Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Kansas #116 üzenetére

    Az elsődleges célom azaz volt, hogy némiképpen szemléltessem, hogy a hardvereknek utánajárok vásárlás előtt, mert adódtak lehetőségeim, hogy teszteljem azokat és mert érdekelnek a részletek.

    A GTA V, de igazándiból a GTA Online része azaz az multiplayer közben megnövekedett vágyaim kielégítésére, amit hellyel-közzel az i7, 16GB RAM és az 1070 kiszolgál, de még mindig meg van az, hogy nincs fullon a játék és ezek ellenére is még mindig beesik az FPS 60 alá... ne essen be... főleg egy multiplayer játéknál ahol fontos a folyamatos stabil FPS...

    Csak ehhez meg vas kell ami bírja is hajtani brutál grafikán... és akkor még a 4K-ról nem is beszéltünk ami a következő távoli célom... 4K, átlag 120FPS és az élsimítás elhagyása minden játéknál (ez sem holnap jön össze).

    A single player játékokkal az a személyes gondom, hogy mostanra nem nagyon kötnek le (nem viszem végig őket... éljen a Steam refund) plusz rövidek és némelyik igénytelen... egy új cím vásárlása esetén megnézem, hogy milyen játékmódokat kínál. Ha nincs benne minimum a co-op AI ellen akkor már húzom a számat.

    Hóhó a jövőre gondolás... van amikor az élet keresztülgázol a vágyakon... lehet pár hónap és eladok mindent és lépek ebből az országból.... hogy máshol éljek és építsek nulláról megint egy gépet... és az életemet :)

    Az hogy másnak több az FPS az nekem sem fáj max a karakternek akit irányítok és virtuálisan lelövik... én meg egyre haragosabb leszek, hogy nem látom olyan folyamatosan a dolgokat a képernyőn és lekapnak (tévén játszani olyanok ellen akik monitort használnak vicc kategória és megalázó :(( :DDD ;] )... van aki nem látja a különbséget 30 és 60 FPS között... én érzékelem 60 és 120 között is... de ez más téma és nem mennék bele...

    Jó kis Half Life 2 Deathmatch-es idők amikor akár WC csészével is öltük egymást klán szinten: Pl egy videó

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák