Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    Tökéletes teszt, ami mindenki igényeinek megfelel, soha nem fog készülni. Azért ha van 10-12 játék, dx11 és dx12 címek vegyesen, akkor abból már csak lehet látni, mire számíthat az ember. Ha valakinek nem elég, megnézi több oldal tesztjét és mérlegel. Nagy munka van ezekben a tesztekben, és szinte mindegyik játéknak van létjogosultsága, szerintem jó, ha van 1-2 régebbi cím is, lehet látni esetleg, hogyan javultak a driverek azóta, hogy futnak most újabb kártyákon. Mobákkal, CS:GO-val meg valóban sokan játszanak, de azok már minden új kártyán simán futnak, szerintem annyira mindegy, hogy 206,73 vagy 218,29 fps-sel.
    Én személy szerint a Thiefre szavaztam, régi is, nem is sokan játszanak vele, technikai bravúrnak sem nevezném. Ha megnézitek, a Mordorral azért még a külföldi oldalak is tesztelnek szinte mindig.
    Guru 3D-n ilyen most az egyik utolsó lista:
    DX12: Rise of the Tomb Raider, Battlefield 1, Hitman, Total War: Warhammer, Deus Ex: Mankind Divided, Ashes of the Singularity
    Open GL: Doom
    Vulcan: Doom
    DX11: Watch Dogs 2, Far Cry Primal, Division, Resident Evil 7, Witcher 3, GTA V, Dishonored 2, Anno 2205, Alien Isolation
    Ez pl. egy nagyon korrekt lista szerintem, nyilván a lehetőségekhez mérten, 1-2 címet cserélve, elhagyva már szuper tesztet lehet készíteni.

Új hozzászólás Aktív témák