Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Sicilian #14 üzenetére

    Én sem terveztem... Aztán mégis lett egy Elite Boxom :) Hiába, a verekedős játék nálam nagy úr... Annyira Mortal elvonásom volt (amit a félresikerült emulátorok se tudtak kielégíteni), hogy vettem boxot. Aztán már ezen játszom SF4-et és NBA-t is (mondjuk nekem valamiért a Live jobban bejön mint a 2k10). Bár pc szervizes is voltam, és szeretem a PC-m, mégis áttértem a konzolra, ha játékról van szó. A fő ok pedig az egyszerűség, nem kell adott esetben 10-20 perceket szívni beállításokkal, órákat driverekkel, vagy azzal, hogy kiguglizd, mi a jó fenéért nem úgy megy nálad a program ahogy kellene... Beteszem a lemezt aztán játszom... (A pc-met amúgy megzavarta olykor, mikor a TV ki volt kapcsolva, és mégis rajt lógott a VGA-n, mint másodlagos kijelző, a le-fel kapcsolgatás meg macerás...)

    Ennek ellenére vannak számomra is PC only játékok; RTS, körökre osztott (most kezdtem újra a Disciples2-t :) ), FPS; de jelenlegi álláspontomon, miután a WoW-ot is abbahagytam, jellemzően inkább bunyót és sportot játszom (főleg, hogy azoknak elég adott esetben 20 perc szabadidő is); ja meg Forzát!!! :)

Új hozzászólás Aktív témák