Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Zso2 #13 üzenetére

    ja és idejöttél gerjeszteni a népet ,mint radeon tulaj....

    1. Olvasni tudni kéne. Nem vagyok radeon tulaj, csak azt szerettem volna venni,de még mindig drágább mint induláskor volt, egy vicc. Nincs videókártyám, tavaly óta egy HD4200-as alaplapival élek... Sajnos nagyon gyengus opengl-ben, ezért még a Photoshop sem tudja kihasználni. A Premier Pro nem tudja kihasználni a HD-DSLR videók vágásánál. Amúgy a TmpgEnc nevű progi elég jól kihasználja az nVidia kártyákat, Photoshop és Premier is jobban szereti. Radeonok AtiStream-jének sajna kisebb ilyentérű támogatása. Azért a CUDA-nak elég jó a támogatottságat. Lehet hobbi CAD-ra is jobbak ezek, bár ezt csak pár véleményből hallottam.

    2. Árara sz*rok nagy ívben, annyit tudok hogy megszüntetik emiatt azt a modellt, amit szerettem volna vásárolni karácsonyra. Kitudja lesz e akkorra. De valszeg az ára majdnem annyi lesz mint a 768-as modellé...Akkor meg meg leszek lőve, mert vehetem az 1 GB-osat. De már így is rohadtul fájó kiadni 40 rugót a szórakozásra, mikor régebben mindig maximum 20K-ért vettem VGA-t... Szvsz ez nekem a csúcskategória. Sok évig elleszek vele.

    3. AMD-be pedig nem merek belevágni a fentebb említett okok miatt, pedig az UVD3 motor elég jó lehet... Azthiszem Avivo-t is fejlesztik valamennyire, mert eddig veszett gyors volt, de a képminősége kula volt a GPU-ból jövő konvertált videónak. Ráadásul egyelőre nincs 6850 alatt VGA 460/768 árán. Pedig olyan nekem bőven jólenne.

    Összegezve, tökéletes volt számomra a 460-as 768-as modell, erre kivégzik és ocsmány módon odatesznek mellé egy SE-t, meg 1GB memó, így tuti szalad majd minden noob a boltba és dögre vásárolják... aztán a 768 erősebb nála.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák